Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din pacate in ziua de azi... primeaza contul in banca, masina de la scara...!

 

Doar o complatare te rog: Masina din garaj!

 

S-au dus vremurile cu masinlile in fata blocului.

 

Completare!

Ma scuzati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile de azi doar asta cauta.

 

uite eu nu caut asta (si mai stiu vreo cateva) si sunt contemporana ... deci nu mai generaliza :tease:

 

cautati si voi unde trebuie nu unde va convine :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema e ca nu stiti unde sa cautati. Dar recunoasteti ca si voua va plac fetele cu picioarele pana in gat si curea in loc de fust, aere si talente. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite eu nu caut asta (si mai stiu vreo cateva) si sunt contemporana ... deci nu mai generaliza :flowers:

 

cautati si voi unde trebuie nu unde va convine :flowers:

Treaba asta e valabila si pt voi femeile, cand afirmati ca barbatii sunt porci! Eu unul nu ma consider,deci nu ma ofensez!Bineinteles, exista exceptii de ambele parti.

 

Si inca ceva. Multe femei nu sunt materialiste pt ca nu pot! Ori nu sunt destul de inteligente, ori sunt respingatoare, ori amandoua!

 

Problema e ca nu stiti unde sa cautati. Dar recunoasteti ca si voua va plac fetele cu picioarele pana in gat si curea in loc de fust, aere si talente. :cheer:

Spune tu draguto, unde se gasesc femeile adevarate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am decis sa fiu mai mult pt mine si mai putin pt altii. Asta ma poate face SI materialista, pe langa egoista?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu m-am decis sa fiu mai mult pt mine si mai putin pt altii. Asta ma poate face SI materialista, pe langa egoista?

Nu stiu! Nu am fost impreuna ca sa iti pot da un raspuns! :flowers:

Depinde dupa ce criterii iti selectezi partenerii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu! Nu am fost impreuna ca sa iti pot da un raspuns! :flowers:

Depinde dupa ce criterii iti selectezi partenerii!

 

 

Ma refeream la modul general mai mult, nu neaparat la relatiile mele cu barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma refeream la modul general mai mult, nu neaparat la relatiile mele cu barbatii.

Pai la modul general e normal sa fim putin materialisti daca vrem sa facem ceva in viata asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai la modul general e normal sa fim putin materialisti daca vrem sa facem ceva in viata asta!

 

Ai dreptate! O sa incerc sa nu imi mai fac procese de constiinta. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Treaba asta e valabila si pt voi femeile, cand afirmati ca barbatii sunt porci! Eu unul nu ma consider,deci nu ma ofensez!Bineinteles, exista exceptii de ambele parti.

 

barbatii e porci da' e gustosi ...yammyyyyy!!!

 

Si inca ceva. Multe femei nu sunt materialiste pt ca nu pot! Ori nu sunt destul de inteligente, ori sunt respingatoare, ori amandoua!

Spune tu draguto, unde se gasesc femeile adevarate?

 

...sau pur si simplu nu cauta beneficii financiare de la un barbat, considera iubirea lui suficienta

 

femeile adevarate nu se gasesc ci se descopera incepand de la a doua privire, pentru ca pe prima privire se bazeaza succesul celor superficiale, impopotonate si materialiste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×