Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

;)

Materialismul e un fel de prostituţie deghizată, cava mai acceptată de societate,

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
femeile adevarate nu se gasesc ci se descopera incepand de la a doua privire, pentru ca pe prima privire se bazeaza succesul celor superficiale, impopotonate si materialiste

 

Lasa si tu barbatii sa viseze la manechine cu picioarele pana la gat, pielea fara cusur si tocuri de 12 (ca tot vazusem un ditai topicu pe tema asta). Pai alea cum naiba sa se pastreze asa? Le trebuie bani si ca sa arate in fiecare zi asa trebuie multa munca la oglinda, coafor, cosmetica...deci n-au timp de munca serioasa. Asa ca trebuie un barbat cu bani care sa sustina piciorutele pe tocuri. Eu una is femeie care face bani...da din munca serioasa si daca imi ia cineva maine tot ce am, fac totul la loc pe fortele mele. Da sincer .... n-am timp nene de mers toata ziua la coafor si studiat ultimele tendinte. Iar de tocuri de 12 (ce fixatie ;) ) nici nu incape discutie. Cum naiba sa conduc si sa mai stau si in picioare o gramada de ore cocotata pe prostiile alea doar doar de-o veni unul sa mi-o traga de-an picioarelea.

So....cred c-or fi si barbati ghinionisti de dau peste tot felul de pupeze, da eu zic ca de obicei e de vina si proasta lor orientare. Plus abordarea multora care nu poate sa tina decat la fete cu minte putina (de genul ranjiturilor si pupicilor libidinosi trimisi prin geam cand se intampla sa stau la stop pe langa vreun smecher cu passat sau cu mertzan)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu adoooorrr femeile materialiste,macar cu ele sti cum stai,nu stai cu gindul ca fuge cu Gigel de la 4 ala cu BMW si cu chelie. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa si tu barbatii sa viseze la manechine cu picioarele pana la gat, pielea fara cusur si tocuri de 12 (ca tot vazusem un ditai topicu pe tema asta). Pai alea cum naiba sa se pastreze asa? Le trebuie bani si ca sa arate in fiecare zi asa trebuie multa munca la oglinda, coafor, cosmetica...deci n-au timp de munca serioasa. Asa ca trebuie un barbat cu bani care sa sustina piciorutele pe tocuri. Eu una is femeie care face bani...da din munca serioasa si daca imi ia cineva maine tot ce am, fac totul la loc pe fortele mele. Da sincer .... n-am timp nene de mers toata ziua la coafor si studiat ultimele tendinte. Iar de tocuri de 12 (ce fixatie :P ) nici nu incape discutie. Cum naiba sa conduc si sa mai stau si in picioare o gramada de ore cocotata pe prostiile alea doar doar de-o veni unul sa mi-o traga de-an picioarelea.

So....cred c-or fi si barbati ghinionisti de dau peste tot felul de pupeze, da eu zic ca de obicei e de vina si proasta lor orientare. Plus abordarea multora care nu poate sa tina decat la fete cu minte putina (de genul ranjiturilor si pupicilor libidinosi trimisi prin geam cand se intampla sa stau la stop pe langa vreun smecher cu passat sau cu mertzan)

Se pare ca n-ai citit topicul cu tocurile de 12 cm., acolo nu e vorba de materialiste si nici de alea care stau pe la colturi ;) Mai documenteaza-te!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×