Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bravo, Bravo!!!

Join the Club!

Daca vrea femeie frumoasa, aranjata si bine imbracata trebuie sa isi permita. :flowers:

ce prostie...asta crezi ca-si doresc toti barbatii?...domnisoara..eu am o vorba ptr aceste fete: ''trei la 10 mii''...si hai sa-ti spun un secret....o relatie cu o fata e mai costisitoare decat cu o fata din genul celor materialiste...ai idee cat costa sa intretii o familie?cat costa benzina cu care-ti duci partenera la scoala,la munca,la munte...etc....cat costa timpul petrecut ptr a o face fericita...stresul atunci cand ea este suparata si nervoasa...toate astea costa mai mult decat un parfum amarat de 60 de lei[e max pe care-l dau] ptr a ma culca cu ea :flowers:...cum puteti sa fiti ata de naive???si inca ceva...ce om cu capul pe umeri si-ar dori o relatie reala cu o astfel de femeie...si barbatii au orgoliu..si atata timp cat STIM ca exista si persoane deosebite ptr care merita sa mori si sa arzi in iad..cat timp vor exista femei extraordinare ...demne de admiratie...cele materialiste vor fi tot timpul niste presuri pe care nu vom sterge ocazional bocancii...pentru a nu intra murdari in relatiile cu cele potrivite.

PS.eu sunt blackkarma....nu am crutare fata de cei fara onoare ...si chiar m-am enervat....ca ai pretentii de la un barbat sa fie capabil,inteligent,stabil si pe picioarele lui...e normal....dar sa te vinzi pe un sapun...si sa te lauzi....asta-i culmea.

UNA..nu e ptr tine mesajul[asta ca sa nu crezi ceva gresit] stiu ca tu doar bravezi si-ti place sa provoci :flowers:

dar altele chiar se cred grozave fiindca le-a platit cineva un suc la o terasa :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

blacku', ai dreptate in ceea ce priveste femeia materialista..acum mai mult ca oricand s'au inmultit ca ciupercile dupa o ploaie de vara, dar aia cu parfumu' de maxim 60 lei e un pic cam rautacioasa si stii de ce?...poate aia vrea mai mult decat o partida de sex, fie ea si cu cadou' inainte.....si inca ceva:oricat ai fi tu de versat, nu se stie cand dai peste una mai a dracului.... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
blacku', ai dreptate in ceea ce priveste femeia materialista..acum mai mult ca oricand s'au inmultit ca ciupercile dupa o ploaie de vara, dar aia cu parfumu' de maxim 60 lei e un pic cam rautacioasa si stii de ce?...poate aia vrea mai mult decat o partida de sex, fie ea si cu cadou' inainte.....si inca ceva:oricat ai fi tu de versat, nu se stie cand dai peste una mai a dracului.... :flowers:

off...daca vrea ceva mai mult de la mine trebuie sa-mi dovedeasca faptul ca merita sa primeasca mai mult :flowers: si stai linistita....eu nu-mi bat joc de fete,nici macar de cele pe care nu le admir....le iau ca atare :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

off...daca vrea ceva mai mult de la mine trebuie sa-mi dovedeasca faptul ca merita sa primeasca mai mult :flowers: si stai linistita....eu nu-mi bat joc de fete,nici macar de cele pe care nu le admir....le iau ca atare :flowers:

 

 

 

te inteleg, dar cum faci aceasta diferenta?....iti spun sigur ca sunt persoane care vor mai mult decat pot exprima intr'un fel sau altul si acelea sunt cele care si'o cam iau in freza...nu te judec, doar iti spun ca exista si aceasta posibilitate, ca tu sa te inseli...doamne, bine ca pe vremea mea nu existau astefel de persoane materialiste.....deci, blaku' tu imi esti simpatic, nu am nimic cu tine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers:

te inteleg, dar cum faci aceasta diferenta?....iti spun sigur ca sunt persoane care vor mai mult decat pot exprima intr'un fel sau altul si acelea sunt cele care si'o cam iau in freza...nu te judec, doar iti spun ca exista si aceasta posibilitate, ca tu sa te inseli...doamne, bine ca pe vremea mea nu existau astefel de persoane materialiste.....deci, blaku' tu imi esti simpatic, nu am nimic cu tine :flowers:

e imposibil sa nu vezi diferenta :flowers:

hai sa-i spunem ca barbatii au un instinct de vanator...poate ca in adolescenta sunt orbiti de dragoste....dar uita-te putin...cine vrea sa-si cumpere o fata..reuseste...faptul ca nu dau gres nu-ti spune nimic?????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

black, eu sunt de moda veche si la propriu si la figurat :flowers: ....ma dau batuta, dar ma felicit ca pe mine nu m'a cumparat niciunul cu un parfum si n'ar fi facut'o nici cu altceva, cu toate ca niciodata nu am fost vreo avuta.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
black, eu sunt de moda veche si la propriu si la figurat :flowers: ....ma dau batuta, dar ma felicit ca pe mine nu m'a cumparat niciunul cu un parfum si n'ar fi facut'o nici cu altceva, cu toate ca niciodata nu am fost vreo avuta.....

hai sa-ti spun ceva....persoanele de ''moda veche'' vor fi tot timpul respectate de barbati....nu aveti nevoie de eticheta...va recunoastem dintr-o privire...si ptr voi mutam muntii din loc[deee...barbati fara minte] asa ca sa nu-ti faci griji de cum esti privita :flowers:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ blackkarma

"...si chiar m-am enervat....ca ai pretentii de la un barbat sa fie capabil,inteligent,stabil si pe picioarele lui...e normal....dar sa te vinzi pe un sapun...si sa te lauzi....asta-i culmea."

 

Citeste inca o data mesajul meu si ai sa vezi ca nu m-am laudat cu nimic si nici de un sapun nu am pomenit.

 

 

Se dovedeste iar de ce nu se merita sa iti spui parerea in tara asta.

Diferenta in opinie pompeaza singe in creier si il pune in miscare. Nu cred ca mai are rost sa ma explic si nici sa raspund unor jigniri aberante si fara fond.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt materialisa ! de ce nu? Cand te multumesti cu putin...putin ai ! :flowers:

Vreu eu haina aia de blana. Mege cu pantofii la de angro? :flowers:

mege, Bydy, mege ! :flowers: ... daca-s si asortati :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer eu nu stiu sa fiu materialista. nu am cerut niciodata nimic de imbracat sau incaltat vreunui prieten pe care l-am avut (poate de asta stateau cu mine :flowers: )

Si acum sunt bine mersi, ma imbrac destul de bine si am si un sot care ma iubeste si nu e nici el materialist. :flowers:

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×