Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@ blackkarma

"...si chiar m-am enervat....ca ai pretentii de la un barbat sa fie capabil,inteligent,stabil si pe picioarele lui...e normal....dar sa te vinzi pe un sapun...si sa te lauzi....asta-i culmea."

 

Citeste inca o data mesajul meu si ai sa vezi ca nu m-am laudat cu nimic si nici de un sapun nu am pomenit.

 

 

Se dovedeste iar de ce nu se merita sa iti spui parerea in tara asta.

Diferenta in opinie pompeaza singe in creier si il pune in miscare. Nu cred ca mai are rost sa ma explic si nici sa raspund unor jigniri aberante si fara fond.

tipic feminin :flowers:

1.te-au jignit afirmatiile mele????cu ce????

2.citeste-mi inca odata postul cu atentie....vei constata ca am vorbit la general....si daca-mi vei gasi un neadevar in ce-am spus am sa-mi cer scuze.

3.nu te-ai intrebat de ce am ales cuvantul sapun???puteam sa spun la fel de bine....PROSOP.....astfel poate intelegi ca de multe ori dau cateva sensuri afirmatiiilor mele...dar inca nu ai avut ocazia sa ma cunosti asa ca e de inteles :flowers:

sa inteleg ca in alta tara merita sa-ti spui parerea????cu strainii merita sa discuti dar cu romanii nu??? atunci de ce mai incerci un dialog daca asta crezi????hai sa-ti spun ceva...poporul asta e sarac fiindca au avut atii grija sa nu avem pace...go end say bloody..verry bloody ...10x to them....from me

4.nu sunt pe forumul asta sa ma cert....sau sa jignesc.....eu atac ideile,nu oamenii..iar aici era vorma de ''femeia materialista'' nu de ''andreea84 materialista''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e cu schepsis...femeia vrei nu vrei pana la urma tot are ceva de comentat in privinta finantelor, asa ca ma abtin de la orice alt comentariu pentru ca ele sunt mai lucide in general cand vine vorba de bani si de cariera lor proprie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa am pardon! :yes:

:flowers: Dar din moment ce ai citat mesajul meu.....ce altceva mi-ar fi ramas de inteles?

 

Am sa incerc in viitor sa citesc printre randuri

poi...cu ideea exprimata nu am fost de acord..nu cu tine ca persoana :)

hai sa fac un exercitiu de modestie:''tu crezi ca toate opiniile mele sunt 100% corecte???''

dar tocmai prin confruntarea ideilor obtinem o mai buna perceptie a realitatii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt materialisa ! de ce nu? Cand te multumesti cu putin...putin ai ! :yes:

Vreu eu haina aia de blana. Mege cu pantofii la de angro? :flowers:

 

discutiile de genul asta va rog, in particular

Editat de Anca/Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu fac decat sa iti arat si alta parte a monedei. Dar acum ca te-ai scuzat si ai zis ca doar ai glumit, ca te-ai bagat si tu in seama, dar nu ai face nimic imoral ... te iert.

Doar ca o sa te rog sa postezi unde cunosti cu adevarat :flowers:

 

 

 

Baiete, arata moneda altcuiva, ca pe mine ma platesti in aur si in avans !!!

 

Insa nu trage prea mult de elastic si pui vina pe mine cand tu ai deschis si un topic despre mine ca aveai chef de facut glume pe blana !!! Eu n-am idee de varsta ta si de aceea nu voiam sa scriu verzi si uscate sa nu par ridicol.

 

Cineva este serios pe acest forum ??? doar eu nu stiu despre ce este vorba ???

 

Sau mai rau, presupui ca eu nu cunosc detaliile cu adevarat in materie de servicii pentru o blana, dar restul femeilor sint profesioniste ???? in ochii tai si-ti dau toate detaliile ce ar face imoral pentru blana in chestie?

 

Am postat articolul despre Madam Lesko care credea ca face ceva pentru o afacere si a ramas cu buzele umflate !!! Barbatii nu sint generosi !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am postat articolul despre Madam Lesko care credea ca face ceva pentru o afacere si a ramas cu buzele umflate !!! Barbatii nu sint generosi !!!

Nu mi se pare ca a ramas cu buzele umflate!

Cat despre barbati, eu cred ca sunt mult mai generosi decat femeile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu se poate face comparatie intre femei si barbati ... si femeile si barbatii sunt mai mult sau mai putin gene rosi sau roase,depinde de educatie si experiente, atat

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate in ziua de azi frumusetea fizica, interioara si valoarea partenerului ca om a palit, si primeaza contul in banca, masina de la scara sau pozitia sociala!

NU exista oameni urati, fie ei femei sau barbati, fiecare avem ceva frumos, exista doar oameni fara suflet si plini de interes!

In ambele "tabere" exista oameni de caracteri si cu suflet mare, asa cum exista si uscaturi, altfel nu-i pot numi pe cei ce "iubesc" din interes!

Va rog sa ma iertati daca am spus ceva gresit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×