Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Olga ... eu si cativa prieteni punem mana de la mana si cumparam o haina de blana.

Te asteptam in Romania ! :flowers:

 

 

Ce (cadou) ati dori de aici sa va duc ??? Sau ce pretentii aveti de la mine, acel grup vesel de prieteni ???

 

Atita initiativa !!! Ma credeti neserioasa ??? Insa pentru o blana din vitrina, de aia scumpa si oferta vine de la cineva care-mi place !!! de ce NU ??? :flowers:

 

Ma surprinde si mor de ras in acelas timp ca numai acum am dat si de acel site inchis de moderator :flowers:

 

In State a fost Sarbatoare Nationala, Ziua Muncii si am fost plecata de acasa peste zi, n-am avut timp de NET iar noaptea am aruncat doar o privire rapida si m-am culcat ca in fiecare seara am avut si furtuna.

 

 

Sper ca n-ati cumparat inca nimic !!! O sa va econimisez banii ca nici pentru o blana nu ma duc anul asta in RO, poate la anul. Ce noroc pe mine ca aici NU se poarta blana !!! altfel m-ati crede ca asa-mi procur imbracamintea.

 

Defapt in Decembrie cand celebram mai mult ne acoperim cu una sintetica si foarte aratoasa/sexy ca e frig noaptea intr-o nimica toata pe tine, o rochie mai sumara decat un furou a fost pe vremuri si niste sandalutze finutze aproape invizibile. Sint si transparente, le stiti doar! ca si bretelele de sutien.

 

De multe ori ploua inainte de Craciun dar este frig noaptea.

 

Se mai poarta blana in ori ce anotimp cand o femeie (maritata sau nu) are o intilnire cu un tip si vrea sa-i faca o surpriza, isi pune niste tocuri si merge goala doar cu blana pe ea !!! in rest foarte dichisita !!!

 

Deci in blana acea mergem la party dar peste zi cand se poarta haine normale, blana nu mi are loc, nu pot eu cel putin sa port nimic gros pe mine. M-am dezobisnuit sa am pe mine haine de iarna sau doua trei bucati de caeva.

 

Nu suport sa fiueprimsa in haine, sint mai leger imbracata mereu, nu vreau sa zic ca-s goala! ca nu-s, dar numai una bucata de ceva pe mine ajunge. De asta nu merg in Europa iarna ca n-am chef de carat haine groase. Acum s-au mai redus si din bagaje asa ca exclusiv in sezon caldut calatorim oriunde.

 

Eu am emigrat in blana la San Diego, am asteptat 5 ani sa devin cetatean si am dus blana in RO. Apreciez oferta generoasa !!!!!!!

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru o haina de blana NU conteaza cum arata tipul !!! poate sa fie si din Tibet !!!

 

Insa pentru o blana din vitrina, de aia scumpa si oferta vine de la cineva care-mi place !!! de ce NU ??? :flowers:

 

Iubita mea ... aici e problema.

 

Nu esti coerenta. Te contrazici singura. Poate ne spui si varianta adevarata.

Din punctul meu de vedere pentru femeia materialista e valabila prima (adica nu conteaza cum arata donatorul, atata timp cat donatia este mare)

 

Cat despre toata discutia asta despre vreme si moda ... puteam sa ma uit pe weather.yahoo.com si pe fashion channel. Aici se discuta despre femei materialiste. Sunt de acord ca asta este cea mai veche meserie, si din punctul meu de vedere asa trebuie sa te porti cu o femie de acest gen

Fiecare alege ce drum sa aleaga in viata, unul usor sau unul mai greu.

Nu putem sa trecem cu vederea asta si sa zicem... a oricum e cea mai veche meserie, deci e OK.

De asemenea nu putem sa trecem cu vederea si sa zicem, a foamea a impins-o sa faca, a fost saraca.

O haina de blana nici nu iti da de mancare... nici nu te incalzeste mai mult ca un pulover tricotat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubita mea ... aici e problema.

 

Nu esti coerenta.

 

 

 

N-am baut decat apa, de ce n-as fi coerenta ??? Ai luat in serios femeia materialista, fain !!!

 

Eu am vrut sa glumesc, voiam sa accentuez daca imi si place de donator, placerea este la patrat !!!

 

Iubitule, nu-i nici o problema intre noi doi, dar cu un grup de oameni, pentru un obiect, nu ma bag !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi eu donator ... dar o sa ma gandesc sa donez la cineva mai tanar ...

 

Sorry ... (cel putin donatorul alege cui doneaza)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma credeti neserioasa ??? Insa pentru o blana din vitrina, de aia scumpa si oferta vine de la cineva care-mi place !!! de ce NU ??? :flowers:

 

mda... pana la urma fiecare are pretul lui, insa tu Olgutza... ce poti face pentru blana aia ? :flowers:

Eu am emigrat in blana la San Diego, am asteptat 5 ani sa devin cetatean si am dus blana in RO. Apreciez oferta generoasa !!!!!!!

waw... :flowers: si nu mai aveai nimic pe sub blanitza aia ?

 

:flowers:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×