Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai draga Pharell,partea cu maturitatea si profunzimea sentimentelor e 100% adevarata ,reiese f clar din posturile tale. La capitolul infidelitate ma abtin,desi am o vaga banuiala ca nu esti genul de tip care are relatii stabile. Daca ma insele,imi cer scuze. Referitor la topic:stiu deja ce decizie am luat si voi lasa timpul sa decida...

Inceteaza cu profilul psihologic ca te faci de ras.

Relatii stabile am avut mereu cu cine am crezut eu ca merita sa am.

Scapa de frustrari cat mai repede si poate atunci putem sa purtam o discutie, pana atunci nu am ce sa iti explic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-o să vă faceţi voi dacă o să se-nchidă topicul ăsta? :boredom:

Looking forward for: "Salut, am 80 de ani, şi soţul meu vrea sex anal, dar eu nu pot, pentru că nu i-am spus

Editat de Greenberg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu oralul nu e ca si cu scrisul... Lasand gluma la o parte, daca nu exista dorinta din amandoua partile nu merge. Ca sa fie din ambele parti, trebuia mai intai daramate niste bariere psihologice, poate emotionale si prejudecatile eliminate. Cel mai important lucru din tot, parerea mea, e sa-l iubesti pe celalalt atat de mult incat sa doresti sa ii faci acest lucru, adica sa vina din tine. Daca e impus, fortat, sau facut impotriva a ce simti iese mai rau. Merci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda,vad ca unii au probleme grave rauu de tot!

tu vorbesti????

nu vezi ca te-ai pierdut de casa,de mama,de tata?

are dreptate saharian,parca el spunea ca userul si subiectul sint la misto.

face parte din programul tau de implicare sociala.

vreau sa zic ca asa mai "socializezi" si tu putin,si ca nu cred ca ai o problema reala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Nessi, banuiesc ca asta este punctul tau de vedere cu privire la topic, este ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×