Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu fiti nesimtiti, ma...

Suntem forum serios si multa lume a gasit solutii la probleme scriind aici.

De ce stricati voi firma?

unii viseaza...cu ochii beliti..pardon..deschisi

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..

heii..nicolle

uelcome bac...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si legatura intre sex oral si maturitate e care ?

 

 

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si legatura intre sex oral si maturitate e care ?

 

 

:blink:

 

 

Ai ajuns la maturitate atunci cand practici sexul oral si nu faci din asta un show cu public. :blink:

 

Sau cand nu practici si iti tii convingerile pentru tine :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai ajuns la maturitate atunci cand practici sexul oral si nu faci din asta un show cu public. :blink:

 

Sau cand nu practici si iti tii convingerile pentru tine :blink:

:blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai ajuns la maturitate atunci cand practici sexul oral si nu faci din asta un show cu public. :blink:

 

Sau cand nu practici si iti tii convingerile pentru tine :blink:

 

Da, ai dreptate. Dar la urma-urmei e doar un forum, spunem tot ce nu am spune never in realitate(nici macar prietenilor) ascunsi de anonimat, de niste nick-uri... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, ai dreptate. Dar la urma-urmei e doar un forum, spunem tot ce nu am spune never in realitate(nici macar prietenilor) ascunsi de anonimat, de niste nick-uri... :blink:

 

Asta e punctul tau de vedere. Mie mi-ar da de gandit daca in loc sa discut o problema, oricare ar fi ea, cu persoanele direct implicate, as da fuga pe forum sa ma sfatuiasca altii. Oameni care nu ma cunosc si care evident nu au cum sa se puna in locul meu.

 

Unde mai pui ca exista si chestia aia cum ca ce face omul in intimitate tine de el si partener. Sau na, in zilele noastre cred ca nu se mai respecta asta.

 

Nu mi se pare normal ca cineva sa isi ghideze viata sexuala in functie de sfaturile de pe un forum. Se presupune ca suntem suficient de maturi sa decidem singuri in privinta lucrurilor ce ne implica direct.

 

Sigur, e doar parerea mea. Nu am nimic impotriva persoanelor care aleg sa procedeze asa. :blink:

 

PS: am ales sa iti raspund asa pentru ca nu ai inteles ce am spus si i-ai dat o gravitate pe care eu nu mi-am dorit-o :blink:

Editat de Tina'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e punctul tau de vedere. Mie mi-ar da de gandit daca in loc sa discut o problema, oricare ar fi ea, cu persoanele direct implicate, as da fuga pe forum sa ma sfatuiasca altii. Oameni care nu ma cunosc si care evident nu au cum sa se puna in locul meu.

 

Unde mai pui ca exista si chestia aia cum ca ce face omul in intimitate tine de el si partener. Sau na, in zilele noastre cred ca nu se mai respecta asta.

 

Nu mi se pare normal ca cineva sa isi ghideze viata sexuala in functie de sfaturile de pe un forum. Se presupune ca suntem suficient de maturi sa decidem singuri in privinta lucrurilor ce ne implica direct.

 

Sigur, e doar parerea mea. Nu am nimic impotriva persoanelor care aleg sa procedeze asa. :blink:

Stai ca nu ai inteles, nu am luat decizia sa fac sex oral in urma sfaturilor primite pe forum. mai mult , in ciuda discutiilor de aici, nici n-am vrut sa aud de asa ceva... Dovada ca "evenimentul" s-a petrecut abia peste vreun an... e drept, intre timp am fost si solo... Nici prin cap nu-mi trecea sa plec urechea la ce spuneau altii.. mai ales niste necunoscuti.Cel ce m-a convins sa fac asta a fost iubitul meu, el m-a ajutat sa trec peste prejudecati si bariere emotionale...Ei bine , abia dupa ce am facut pasul am realizat ca cei cu care discutasem aveau dreptate si e ceva firesc cand se intampla cu persoana iubita, ca e ceva cat se poate de ok, nu o grozavie...cum credeam pana atunci. :blink: :blink:

Editat de Nicolle_21

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×