Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stai ca nu ai inteles, nu am luat decizia sa fac sex oral in urma sfaturilor primite pe forum. mai mult , in ciuda discutiilor de aici, nici n-am vrut sa aud de asa ceva... Nici prin cap nu-mi trecea sa plec urechea la ce spuneau altii.. mai ales niste necunoscuti.Cel ce m-a convins sa fac asta a fost iubitul meu, el m-a ajutat sa trec peste , prejudecati si bariere emotionale...Ei bine , abia dupa ce am facut pasul am realizat ca cei cu care discutasem aveau dreptate si e ceva firesc cand se intampla cu persoana iubita, ca e ceva cat se poate de ok, nu o grozavie...cum credeam pana atunci.

 

 

Scuza-ma dar eu nu ma refeream la tine, abia acum ti-am vazut nick-ul si tot nu-mi spune nimic asa ca nu e nevoie sa te justifici.

 

Cand un om isi spune parerea nu inseamna ca are neaparat dreptate, inseamna doar ca nu trebuie sa ii impunem parerea noastra. Asa si in cazul asta.

 

In primul post nu am spus nimic de forum..si nici nu ma asteptam sa se simta cineva. Dar na.. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuza-ma dar eu nu ma refeream la tine, abia acum ti-am vazut nick-ul si tot nu-mi spune nimic asa ca nu e nevoie sa te justifici.

 

Cand un om isi spune parerea nu inseamna ca are neaparat dreptate, inseamna doar ca nu trebuie sa ii impunem parerea noastra. Asa si in cazul asta.

 

In primul post nu am spus nimic de forum..si nici nu ma asteptam sa se simta cineva. Dar na.. :blink:

 

Eu am deschis un topic: "Sexul oral-un subiect delicat" sau ceva de genu, acum vreun an si ceva,si credeam ca pe mine ma aveai in vizor si ... na, m-am "simtit" putin vizata, credeam ca la mine te referi. de asta i-am si rapuns Alinei, pt ca am trecut prin aceeasi situatie ca ea.Sorry pt neintelegere. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am deschis un topic: "Sexul oral-un subiect delicat" sau ceva de genu, acum vreun an si ceva,si credeam ca pe mine ma aveai in vizor si ... na, m-am "simtit" putin vizata, credeam ca la mine te referi. de asta i-am si rapuns Alinei, pt ca am trecut prin aceeasi situatie ca ea.Sorry pt neintelegere. :blink:

 

 

Atunci da, te am si pe tine in vizor :blink:

 

Glumesc. Asa cum spuneam, nu e treaba mea de cum alegeti voi sa va rezolvati problemele. Era chestia aia cu maturitatea..am raspuns si uite ca am ajuns sa ma plictisesc tot scriind pe topicul asta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am deschis un topic: "Sexul oral-un subiect delicat" sau ceva de genu, acum vreun an si ceva,si credeam ca pe mine ma aveai in vizor si ... na, m-am "simtit" putin vizata, credeam ca la mine te referi. de asta i-am si rapuns Alinei, pt ca am trecut prin aceeasi situatie ca ea.Sorry pt neintelegere. :huggles:

Mai, eu cred ca tu, de fapt, esti prietenul ei si vrei sa o convingi neaparat. :unsure:

Desigur, este doar o presupunere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai ca nu ai inteles, nu am luat decizia sa fac sex oral in urma sfaturilor primite pe forum. mai mult , in ciuda discutiilor de aici, nici n-am vrut sa aud de asa ceva... Dovada ca "evenimentul" s-a petrecut abia peste vreun an... e drept, intre timp am fost si solo... Nici prin cap nu-mi trecea sa plec urechea la ce spuneau altii.. mai ales niste necunoscuti.Cel ce m-a convins sa fac asta a fost iubitul meu, el m-a ajutat sa trec peste prejudecati si bariere emotionale...Ei bine , abia dupa ce am facut pasul am realizat ca cei cu care discutasem aveau dreptate si e ceva firesc cand se intampla cu persoana iubita, ca e ceva cat se poate de ok, nu o grozavie...cum credeam pana atunci. :) ;)

Asa fata...spune-i tu ce pierde!! :unsure:

 

Ah, uite ca dragalasul de Pharell nu m-a uitat :huggles: Pai ti-am dat pm pt ca sa stii ca uneori ai un stil de a judeca persoanele foarte agresiv si incorect , la fel ca si marele "filosof" al forumului, Maria Sa...Oneiros, care a improscat mereu cu noroi si jigniri la adresa mea! :) :)

Cum as putea sa te uit?!?! M-am certat cu tine si pe SP.

Aveam impresia ca esti o cauza pierduta...da' mi-ai aratat tu cine-i sef la noi pe raion. :()

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...sa supt sau nu ? Just checking...plec imediat...mai verific saptamana viitoare. :huggles:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti tu sigur? Nu o sa mai postez deloc,e suficient cat s-a facut misto si panarama pe seama mea... Rog un moderator sa inchida acest topic.

 

nu cumva tu insati ai provocat asta prin felul in care ai raspuns la ce ti s-a spus?

 

Deci...sa supt sau nu ? Just checking...plec imediat...mai verific saptamana viitoare. :huggles:

fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×