Sari la conținut
Forum Roportal
Alina_iubita

El vrea sex oral... Sa accept sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Gata ? Ati rezolvat problema ?

Nu,inca nu. Repet pt a n-spea oara ca nu fac caterinca si subiectul e real. Recunosc ca situatia mea nu e atat de grava,ca sa fac o drama din ea,dar vroiam pur si simplu sa cer niste pareri,sa vad si alte puncte de vedere. Oricum problema e partial rezolvata... Dupa un timp voi incerca sa fac si eu. Si nu din obligatie,sila,impus sau altceva,ci pt ca tin la el,la iubitul meu. Recunosc insa ca imi este jena si putin...teama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei de ce?

e normal .. teama ca la orice inceputuri, nesiguranta etc etc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei de ce?

e normal .. teama ca la orice inceputuri, nesiguranta etc etc .

Ia da tu detalii, ca sa stie si fata. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu fiti nesimtiti, ma...

Suntem forum serios si multa lume a gasit solutii la probleme scriind aici.

De ce stricati voi firma?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti chiar nesimtiti.

Ce ma e o lege sa o suga(ma exprim la fel ca voi)?

Eu am facut sex oral la 29 de ani.Atunci m-am simtit pregatita.

Ca sa faci sex oral cuiva nu depinde numai de tine ca femeie.Depinde si de barbat.Daca ea crede ca el o sa rada de ea si o sa o considere curva dupa aia,se poate sa aibe motive.

E si tanara mai,lasati fata sa experimenteze pe pielea ei nu mai faceti atatea mistouri.

Parca sunteti voi implicati,asa va comportati.

MAMA!!! Sunteti ceva de speriat!!! Cum spunea cineva mai sus,tot ce mai lipseste e sa puneti pariu pe data! Pfui! O sa vina si ziua cand voi face,doar ca momentan nu ma simt pregatita pe deplin. Si sincer la inceput chiar eram speriata de idee,din cauza ca ma gandeam cum ma va privi el dupa. Am trecut peste faza asa,la urma urmei sunt iubita lui,nu una de pe centura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MAMA!!! Sunteti ceva de speriat!!! Cum spunea cineva mai sus,tot ce mai lipseste e sa puneti pariu pe data! Pfui! O sa vina si ziua cand voi face,doar ca momentan nu ma simt pregatita pe deplin. Si sincer la inceput chiar eram speriata de idee,din cauza ca ma gandeam cum ma va privi el dupa. Am trecut peste faza asa,la urma urmei sunt iubita lui,nu una de pe centura...

 

Alina, sa stii ca si eu am fost in aceasta situatie si am reusit sa trec peste prejudecati de genul scarbos, degradant ,blablabla... :blink: La mine insa nu s-a intamplat cu tipul cu care eram atunci in relatie , ci cu actualul iubit si..viitor sot! :lol: Eu zic sa mai astepti pana vei fi total pregatita, nu e nicio graba, iar daca va iubiti cu adevarat el te va astepta atata timp cat va fi nevoie. Sa fii fericita cu iubitul tau. Pup. :blink:

Ah, uite ca dragalasul de Pharell nu m-a uitat :blink: Pai ti-am dat pm pt ca sa stii ca uneori ai un stil de a judeca persoanele foarte agresiv si incorect , la fel ca si marele "filosof" al forumului, Maria Sa...Oneiros, care a improscat mereu cu noroi si jigniri la adresa mea! :lol: :)

Editat de Nicolle_21

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×