Sari la conținut
Forum Roportal
**Lux**

Faptele dragostei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am inteles, deci grasii albastrii cu branhii de pe planeta Vega mananca numai iarba... Ar trebui sa le spuna cineva ca pot sa o si fumeze... :P

Pai asa raspunzi tu, mai, la dragoste sincera si neinteresata manifestata printr-o mangaiere ? Isterizandu-te ? :good: (nu ca ai fi prima, dar.. ma rog)

Atunci sa te vad cu ei pe tine :good:

stai jos . ai luat nota 2 la problema vegani . :) pacat ,pari un baiat cu potential . :)

daca as sta sa ma mangaie oricine as fi tocita pina acum si nu ai mai avea pe ce sa pui mina .asadar isteria este necesara din cind in cind.

pai pina acum ce am vorbit ? nu ti-am spus ca mai e pina la stadiu de a vedea. oricit de dragalas ai fi , mai trebuie sa depui efort .

 

eh, am zis poate. Da, asa e.

 

Proba contrarie... cand iti dai seama cat te-ai investit in ceva ce nu merita... Cred. Nu prea pot sa gandesc si sa mananc in acelasi timp. :))))

pofta buna. :)

pai in moment ce spui investitie mai e dragoste? nu erai tu , insati in relatie de trebuia sa te investesti in ceva? e vinovat el?sau era de la inceput altceva?

Editat de **Lux**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai jos . ai luat nota 2 la problema vegani . :P pacat ,pari un baiat cu potential . :)

daca as sta sa ma mangaie oricine as fi tocita pina acum si nu ai mai avea pe ce sa pui mina .asadar isteria este necesara din cind in cind.

pai pina acum ce am vorbit ? nu ti-am spus ca mai e pina la stadiu de a vedea. oricit de dragalas ai fi , mai trebuie sa depui efort .

Poate sunt, mai stii ? :)

Mangaie-i si tu pe ei ca sa nu te simti folosita. E necesara, daa... :good:

Sunt dragalas si lenes... De ce as depune efort ? :good:

 

Veganii sa manance iarba mai departe, cand imi cresc branhii o sa renunt si eu la friptura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai in moment ce spui investitie mai e dragoste? nu erai tu , insati in relatie de trebuia sa te investesti in ceva? e vinovat el?sau era de la inceput altceva?

el e vinovat, normal :good: pentru TOT!!! :good:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate sunt, mai stii ? :)

Mangaie-i si tu pe ei ca sa nu te simti folosita. E necesara, daa... :good:

Sunt dragalas si lenes... De ce as depune efort ? :good:

 

Veganii sa manance iarba mai departe, cand imi cresc branhii o sa renunt si eu la friptura.

poate esti , mai stii? :P

nu e necesara mangaierea decit plecind de la dragoste . si eu imi mangai pisica si nu astept sa ma mangaie si ea. oare pisica se simte folosita? sa ii spun si ei sa ma mangaie inapoi?

efort sa depui ca sa nu mai fi lenes. dragalasenia nu ajunge :)

eu imi doresc un partener longeviv si sanatos. cind iti cresc branhii si maninci iarba sa ma cauti . :)

 

el e vinovat, normal :) pentru TOT!!! :)))

barbatii sunt porci . noi suntem zeite , nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate esti , mai stii? :P

nu e necesara mangaierea decit plecind de la dragoste . si eu imi mangai pisica si nu astept sa ma mangaie si ea. oare pisica se simte folosita? sa ii spun si ei sa ma mangaie inapoi?

efort sa depui ca sa nu mai fi lenes. dragalasenia nu ajunge :)

eu imi doresc un partener longeviv si sanatos. cind iti cresc branhii si maninci iarba sa ma cauti . :)

Chiar ia sa ii spui la pisica treaba asta :good: Cand te-a si ascultat sa imi spui cum ai convins-o :)

Neah, de ce m-as deranja ? Am vreun motiv ? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
clar :good:

 

 

:)

femeile sunt sefe . unde or fi barbatii - masculi feroce? ca tot zic ca ne iubesc dar ca noi nu suntem sensibile , ca nu vedem , ca ii cicalim etc? oare exista? :)

 

Chiar ia sa ii spui la pisica treaba asta :P Cand te-a si ascultat sa imi spui cum ai convins-o :)

Neah, de ce m-as deranja ? Am vreun motiv ? :good:

pai o convingi simplu - ii pui o bucata de carnita pe umar si ea va da cu labuta. si uite cum te mangaie. imaginatia in dragoste are si ea farmecul ei dupa sinceritate - sa mai zic ca ai nota 2? :)

pai nu spuneai ca esti tandru , blond si nu mai stiu cum? pai se vorbeste despre fapte si tu ma intrebi '' de ce te-ai deranja''? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai o convingi simplu - ii pui o bucata de carnita pe umar si ea va da cu labuta. si uite cum te mangaie. imaginatia in dragoste are si ea farmecul ei dupa sinceritate - sa mai zic ca ai nota 2? :P

pai nu spuneai ca esti tandru , blond si nu mai stiu cum? pai se vorbeste despre fapte si tu ma intrebi '' de ce te-ai deranja''? :)

Aia nu mai e din dragoste, cu carnita, ala e un truc. Asa faci si la barbat, pui o bucata de carnita cand n-are chef sa te mangaie? :good:

 

Sunt. Tocmai d-aia, de ce sa ma deranjez ? :good: Ma inviti la vanatoare, deci, your move :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aia nu mai e din dragoste, cu carnita, ala e un truc. Asa faci si la barbat, pui o bucata de carnita cand n-are chef sa te mangaie? :good:

 

Sunt. Tocmai d-aia, de ce sa ma deranjez ? :good: Ma inviti la vanatoare, deci, your move :)

pai dragostea se demonstreaza . carnita nu e truc e fapta. :P barbatii vin singuri , crezind ca numai statutul de '' barbat'' e de ajuns. la mine cel putin dau gres.

nu te invit la vinatoare. ai incercat sa vinezi si metodele nu au reusit. asadar desi te-ai deranjat , tot degeaba. vorbe sunt multe in dragoste , faptele o arata . :)

Editat de **Lux**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai dragostea se demonstreaza . carnita nu e truc e fapta. :good: barbatii vin singuri , crezind ca numai statutul de '' barbat'' e de ajuns. la mine cel putin dau gres.

nu te invit la vinatoare. ai incercat sa vinezi si metodele nu au reusit. asadar desi te-ai deranjat , tot degeaba. vorbe sunt multe in dragoste , faptele o arata . :P

NU. Faci ceva din dragoste si atat. Asta nu inseamna ca demonstrezi ceva, pentru ca nu ai interesul sa demonstrezi nimic - deci ce ziceam mai devreme. Barbatii vin ca vor SEX. Asa a fost mereu si asa va fi si peste 1000 de ani. Nu-i atrage inteligenta, nu ii atrage cultura, nu ii atrage smechereala. Au un interes fix. Daca trebuie sa minta pentru asta, vor minti, daca trebuie sa isi modifice temporar comportamentul pentru asta, o vor face (caz in care e mai greu de detectat daca goriloiul in calduri vrea relatie sau doar sex). Asta nu inseamna ca ei nu sunt capabili de dragoste sau ca nu o ofera, dar nu oricui.

Mda, m-am trezit si eu cu asl pls pe forum :good: Tu ce crezi ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×