Sari la conținut
Forum Roportal
**Lux**

Faptele dragostei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu te iau la misto . nu sunt naiva decit poate din punctul tau de vedere . 24. vorbesc cu toata lumea , nu numai cu tine. da. cel mai bine. nu imi sta in fire sa mint. :good:

Atunci de ce ma hartuiesti ? Ce ti-am facut eu tie ? Am vrut sa fac un lucru bun, sa fac rating la topicul tau, asa ma rasplatesti ? :good: Daca vrei sa te cred pune poze :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci de ce ma hartuiesti ? Ce ti-am facut eu tie ? Am vrut sa fac un lucru bun, sa fac rating la topicul tau, asa ma rasplatesti ? :P Daca vrei sa te cred pune poze :)

Iti raspund, nu te hartuiesc :good: Particip la topic tocmai pentru ca am respect fata de cei ce posteaza aici. Multumesc ca faci rating, dar hai sa nu facem offtopic :)...EE pana la poze mai e,trebuie sa ne cunoastem mai bine, prin postarile la subiect. :good:

Editat de **Lux**

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti raspund, nu te hartuiesc :good: Particip la topic tocmai pentru ca am respect fata de cei ce posteaza aici. Multumesc ca faci rating, dar hai sa nu facem offtopic :)...EE pana la poze mai e,trebuie sa ne cunoastem mai bine, prin postarile la subiect. :good:

Sunt inalt, blond si foarte frumos. Inteligent, intelectual, haios si cult. De asemnea sunt si modest si foarte sensibil. Pretuiesc extraordinar sentimentele si tandretea. Am postat multe ca sa arat asta. Nu e off-topic :) Imi place sa ofer trandafiri rosii fetelor ca sa le vad zambind, imi mai place si sa le gadil ca sa le vad razand. Imi place sa dansez, mai ales pe ritmuri lente. I uant 2 du 2 bi da best. I laic motorsicli. Iu laic mi ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt inalt, blond si foarte frumos. Inteligent, intelectual, haios si cult. De asemnea sunt si modest si foarte sensibil. Pretuiesc extraordinar sentimentele si tandretea. Am postat multe ca sa arat asta. Nu e off-topic :) Imi place sa ofer trandafiri rosii fetelor ca sa le vad zambind, imi mai place si sa le gadil ca sa le vad razand. Imi place sa dansez, mai ales pe ritmuri lente. I uant 2 du 2 bi da best. I laic motorsicli. Iu laic mi ? :good:

:P S-ar putea sa imi placa de tine daca indeplinesti conditiile:

1. Sa fii vegan sau sa fii gata sa devii oricand pe viata

2. Nu imi place sa fiu gadilata, chiar fac niste crize de isterie atunci cand simt gadilici

3. Nu imi plac florile rupte, daca ai vrea sa imi oferi un buchet de flori, acesta ar trebui sa fie un ghiveci cu flori.

Ai dont laic motorsicli bicaz i chent raid ivan a baic!!!!

 

Iu laic mi? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P S-ar putea sa imi placa de tine daca indeplinesti conditiile:

1. Sa fii vegan sau sa fii gata sa devii oricand pe viata

2. Nu imi place sa fiu gadilata, chiar fac niste crize de isterie atunci cand simt gadilici

3. Nu imi plac florile rupte, daca ai vrea sa imi oferi un buchet de flori, acesta ar trebui sa fie un ghiveci cu flori.

Ai dont laic motorsicli bicaz i chent raid ivan a baic!!!!

 

Iu laic mi? :good:

Io am citit o carte S.F. si veganii erau niste oameni albastri si grasi care aveau branhii si veneau de pe planeta Vega. Ce e ala un vegan ?

Atunci te mangai. Sau faci isterii si la asta ?

...

De fapt, ce imi bat eu capul atata ? Esti femeie... :good: Normal ca i laic iu, cam raid a bike, biii mai pasagera (imbracaminte obligatorie = blugi, de preferinta albastri, mulati :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cind iubesti, emiti iubire, toti din jur simt, iar persoana pe care o iubesti simte cel mai tare si...iubeste la rindu-i, dar, repet e vorba de iubire adevarata, nu atractie sexuala, nu troc, nu hormoni, nu reactii emotionale la cineva care-ti acorda atentie

desigur . dar ce faci cind persoana de linga tine are nevoie de timp ca sa descopere? rabdarea este in cazul asta un atuu sau o prostie? intr-o lume in viteza mai are omul puterea sa se opreasca si sa analizeze? sau merge cu valul? :P

 

Io am citit o carte S.F. si veganii erau niste oameni albastri si grasi care aveau branhii si veneau de pe planeta Vega. Ce e ala un vegan ?

Atunci te mangai. Sau faci isterii si la asta ?

...

De fapt, ce imi bat eu capul atata ? Esti femeie... :good: Normal ca i laic iu, cam raid a bike, biii mai pasagera (imbracaminte obligatorie = blugi, de preferinta albastri, mulati :))

Vegan = vegetarian total, adica din ala care nu papa carne, lapte, oo, peste. :)

Fac isterii doar daca ma mangaie cine nu trebuie.

 

I laic jins tu!!! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vegan = vegetarian total, adica din ala care nu papa carne, lapte, oo, peste. :)

Fac isterii doar daca ma mangaie cine nu trebuie.

 

I laic jins tu!!! :)

Am inteles, deci grasii albastrii cu branhii de pe planeta Vega mananca numai iarba... Ar trebui sa le spuna cineva ca pot sa o si fumeze... :P

Pai asa raspunzi tu, mai, la dragoste sincera si neinteresata manifestata printr-o mangaiere ? Isterizandu-te ? :good: (nu ca ai fi prima, dar.. ma rog)

Atunci sa te vad cu ei pe tine :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desigur . dar ce faci cind persoana de linga tine are nevoie de timp ca sa descopere? rabdarea este in cazul asta un atuu sau o prostie?

rabdarea este mai tot timpul o virtute. Nu poti regreta decat ca, poate, ai pierdut timpul, dar l-ai pierdut pentru ca ai considerat ca merita... Pana la proba contrarie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poti regreta ca ai pierdut timpul daca nu a existat nimic frumos la mijloc.

 

eh, am zis poate. Da, asa e.

 

Proba contrarie... cand iti dai seama cat te-ai investit in ceva ce nu merita... Cred. Nu prea pot sa gandesc si sa mananc in acelasi timp. :good:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
rabdarea este mai tot timpul o virtute. Nu poti regreta decat ca, poate, ai pierdut timpul, dar l-ai pierdut pentru ca ai considerat ca merita... Pana la proba contrarie.

poti regreta ca ai pierdut timpul daca nu a existat nimic frumos la mijloc. oare exista vreo relatie care sa aiba asa ceva ? :good: care proba contrarie? as fi curioasa daca cineva de pe forum poate sa spuna ca intr-o relatie nu a avut nici o clipa frumoasa si ca regreta timpul . ramine un subiect deschis pentru toate cele sau cei care considera asta. ar fi interesant sa vedem cum isi sustin '' proba contrarie'' ce zici? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×