Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Formatii preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

House time: (mentionez..house(trance,acid,rave,jungle...etc etc) si muzica electronica ..)...Armin Van Buuren,Chicane,Crystal Method,Tiesto,Faithless,Paul van Dyk,Jean michel jarre,Prodigy,VANGELIS,Depeche Mode,666,ATB,Benny Banassi,Blank and Jones,Darude,dj project,overseer,Rob Dougan,scooter,rank 1,4 strings,dj issac,ziggy x....pff...v-asi mai zice vreo 2 preferati /...m-am plic:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai nou imi place Avantasia la nebunieeee...au un stil unic si niste melodii superbe :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca intram cu ceva vreme in uram ti-as fi spus rbd doamne ma certam cu toti pt formatia:)),inclusiv cu parintii mei ....................i-am iubit foarte mult ca formatie.........acuma uneori mai imi vine chefu sa ii ascult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topul meu care nu se schimba niciodata:

1. Nightwish/Tarja/Manowar

2. Iron Maiden/Metallica

3. Scorpions/AC/DC

 

Si imi mai plac: Queen, Red Hot Chilli Peppers, The Sisters Of Mercy, Nirvana, U2, White Snake, Magica, Trooper, Sarmalele Reci ;) ...Vita De Vie...

 

Stiu ca le-am amestecat rau de tot, mai ales in top, dar asta e ordinea in care imiplac ele, indiferent de gen. ;)

 

SI restul pe care le-am mentionat sunt foarte amestecate, dar va rog nu comentati, mi-a fost lene sa le sortez dupa stiluri muzicale. :drinks:

Ascult: Heavy Metal, Symphonic Metal, Death Metal un pic, si foarte putin Black Metal...in rest imi place hard rockul. Si cam atat. Ascult si muzica la radio, desi in ultima vreme e chiar proasta. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Paramore. Ii ascult in fiecare zi, mai mult sau mai putin.

Mai imi plac Placebo, The xx, Nightwish, R

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Verve, REM, Pasarea Colibri, Placebo, Smashing Pumpkins, ATB, Moby, The Veils, U2, Coldplay.

 

Poate mai sunt "formatii" ce ma impresioneaza prin profunzimea, muzica, versurile, si stilul lor, dar deocamdata astea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×