Sari la conținut
Forum Roportal
black_metal

Formatii preferate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Scorpions, roling stones , queen, asia, beatles, pink floid, led zeppelin, roxete, dire straits, deep purple..... cam astea sunt

 

ps: nu sunt in ordinea preferintelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zic black_metal da canta bine cei de la theorion dar am ramas impresionat de faptul ca in doar 14 ani au scos 17 albume dar din toate acestea nu am gasit decat vreo 12 melodii.Interesant ce sa spun merci pentru recomandare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai doar 12 melodii?Hmmm...putin, foarte,incearca sa mai cauti.Dar eu stiam ca au scos doar 9 asa au zis si ei la un interviu, si nu 17 :sorry: .dar nu stiu oate au gresit... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

numa goficuri cu voci de fumei...si ce minte organizata...mai mai. singurii care chiar au avut ceva de spus din lista aia sunt the gathering. restu sunt plagiatori mai mult sau mai putin reusiti. ma`ntreb cum de nu i-ai trecut si pe evanescence p`acolo :-

pese: hai sa zic si theatre of tragedy. macar pentru ca au scos un album frumos candva odata...da, ala cu catifeaua :P"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine cele mai faine formatii din alea care le-ai scris sunt Tristania, Within Temptation si Lullacry bineinteles ca n-are rost sa vb de theatre of tragedy care sunt poate cei mai reusiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place si evanescence :P de la t.o.t. eu as zice k cel mai fain e aegis

tristania sunt mult mai buni decat restul pe care i-am enumerat.chiar se poate spune ca e cea mai buna trupa de gothic metal la ora actuala :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×