Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Daca ai muri maine,care e ultimul om pe care il vrei langa tine?

Postări Recomandate

:haha: Daca ar fi sa mor....as vrea sa iau cu mine, toti coruptii, criminalii, etc...sa fac tara asta frumoasa. :lol2:"

eram sa ma innec, :clap: eu nuvin! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dak as stii ca mor maine, as saruta-o de parca e ultima data cand o sarut..... si as fugi de toti cei pe care ii cunosc cat mai departe si sa mor in necunoscut... si nimeni sa nu ma mai gaseasca vreodata... nu as vrea sa fie nimeni langa mine cand mor, si nici dupa ce am murit nu as vrea sa fie nimeni langa mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu vreau sa mor maine... :clap:

De ce vb noi de lucruri triste, ha?

Era o supozitie......ce`ar fi daca?!si lucrurile triste fac parte din viata.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Era o supozitie......ce`ar fi daca?!si lucrurile triste fac parte din viata.....

 

Eu vreau sa le elimin din viata mea...M-am saturat sa fiu trista, sa plang, sa simt ca ma sfarsesc....Vreau sa ma uit numai la filme de comedie, sa vad numai fericire in jurul meu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am sa va povestesc un fapt real la care am participat.

A fost o familie respectata, amandoi cu facultate. Sotia se imbolnaveste de cancer. Sotul avea o amanta, sotia stia. A fost internata pentru 24 ore la o clinica pentru a face o punctie biopsica. Dupa masa sotul trece pe la spital. Dupa o ora se ridica de pe patul sotiei, motivand ca are treburi de rezolvat (sotia stia ca merge la amanata, si el stia ca sotia stie). Ea intinde mainile si il roaga sa o sarute si sa o stranga tare, tare in brate.

Ea moare in bratele lui acolo si atunci... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×