Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Daca ai muri maine,care e ultimul om pe care il vrei langa tine?

Postări Recomandate

fii sanatoasa si iubita si sa-ti dea dumnezeu un copil cum a fost al meu:bun,ascultator ,inteligent si intelegator,fara lipsa de modestie.

:D

Iti multumesc pentru tot....si copilului tau ii doresc acelasi lucru,inclusiv sa fie un copil asa nebunatic ca mine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti multumesc pentru tot....si copilului tau ii doresc acelasi lucru,inclusiv sa fie un copil asa nebunatic ca mine!

 

pai ...ca la 20 nu?cu multa placere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ...ca la 20 nu?cu multa placere.
Exact,ca la 20 de ani,fara griji si fara bani(sau eventual cu bani)....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exact,ca la 20 de ani,fara griji si fara bani(sau eventual cu bani)....

sa stii ca varsta biologica mai putin importa..ceea ce ai in suflet si simti iti arata adevarata etate :D"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa stii ca varsta biologica mai putin importa..ceea ce ai in suflet si simti iti arata adevarata etate :D"
asa este,ai dreptate.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e,poti sa fii de 40 de ani si sa arati ca la 25,

si vice-versa!

depinde in primul rand cum te simti

cu tine insuti :-"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu care ar putea fi ultimul om :-" dar primul pe care l-as vrea langa mine .... e greu de spus. deocamdata nu simt ca a ramas ceva nespus sau nu am regrete asa mari incat sa vreau pe cienva anume langa mine cand voi da coltu'. :P sper sa pot zice asta si atunci :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... nostim, in teorie... Shi multa, multa intelepciune...

DAR!

Vi s-a intamplat, macar unuia dintre voi sa stati fatza in fatza cu "clipa aia"? Sa stitzi ca acum suntetzi - acum nu? Ia sa vezi cum te lasa naibii orice fel de profunzimi metafizice... Si te ia asha un gol...

Din pacate, asta nu-i ca tzigarile, drogul, bautura ori bungee-jumping-ul... Nu o poti testa asha, din afara, de chichi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prietenul meu a trecut printr-un MIC soc zilele astea... a explodat la casa in dreptul careia era o butelie la etaj si a sarit jumate pe geam in flacari...a fost un soc foarte puternic si acum e traumatizat...in ziua aia se simtea ca si cum la lovit un tractor...a fost exact la distanta limita...l-am rugat sa imi spuna sincer la ce sa gandit in acel moment...a spus ca in momentul in care la lovit acea unda de soc(nu stiu cum sa ma exprim sigur) a fost ca un blit pentru o secunda doar atat ma vazut zambind. Doar atat o clipa...deci de poate ca uneori sa stii pe cine vrei langa tine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine as vrea sa fie langa mine, dar oricine ar fi nu vreau sa`l vad plangand. oricum eu zic k eprea devreme sa ne gandim la asta, desi nu se stie niciodata knd ne vine ceasu` :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×