Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Daca ai muri maine,care e ultimul om pe care il vrei langa tine?

Postări Recomandate

mda....am inteles ce personaj au sugerat baietii...:hi:.....dar am vrut sa nu fiu drastica...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Moartea e un fenomen simplu in natura,numai oamenii il fac inspaimantator."-Marin Preda

 

Traieste-ti viata din plin si fa in asa fel incat atunci cand va veni momentul sa parasesti aceasta lume,oamenii sa nu planga ci sa zambeasca,bucurandu-se ca te-au cunoscut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Moartea e un fenomen simplu in natura,numai oamenii il fac inspaimantator."-Marin Preda

 

Traieste-ti viata din plin si fa in asa fel incat atunci cand va veni momentul sa parasesti aceasta lume,oamenii sa nu planga ci sa zambeasca,bucurandu-se ca te-au cunoscut.

subscriu :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cat de penibil!.. :hi:

si cam ce ati face daca vi s-ar spune voua fetelor astea 2 curajoase..ca mai aveti o saptamana de trait? sunt convins ca ati zambi detasat murmurand acelasi citat din Preda..

blablabla..! hai sa ne aflam in treaba..

nu inseamna,ca nu-l inteleg pe Preda,si ca el nu avrea dreptul sa gandeasca asa..dare cale lunga pana la el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am sa va povestesc un fapt real la care am participat.

A fost o familie respectata, amandoi cu facultate. Sotia se imbolnaveste de cancer. Sotul avea o amanta, sotia stia. A fost internata pentru 24 ore la o clinica pentru a face o punctie biopsica. Dupa masa sotul trece pe la spital. Dupa o ora se ridica de pe patul sotiei, motivand ca are treburi de rezolvat (sotia stia ca merge la amanata, si el stia ca sotia stie). Ea intinde mainile si il roaga sa o sarute si sa o stranga tare, tare in brate.

Ea moare in bratele lui acolo si atunci... ;)

eu sincer as omora asa un om :D ... nu esti in stare sa iubesti macar sa o recunosti .... :)

 

daca ar fi sa mor , nu stiu , as incerca cel putin sa fiu cu persoanele care le indragesc , si pe dragul meu sotior sa il am alaturi de mine :hi:

dar totusi ... nu vreau sa mor prea devreme :D

Editat de Joanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma consider o persoana caruia iar fi frica de moarte imi e frica de chinuri....dar cand o fi sa mor vreau sa fii iuli langa mine sa il sarut inca o data si sa ii spun zambind ca a avut dreptate cand a zis ca eu voi fi aia care va pleca...sa isi continue viata fericit si sa nu planga dupa mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si chiar asta ti-ai dori realtv? dupa o saptamana sa se plimbe cu alta de mana..si dupa vreo doua sa uite ca ai existat? :D

ma simt josnic intr-o lume plina de oameni ataat de generosi si lipsiti de orice urma de egoism. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×