Sari la conținut
Forum Roportal
seal_it_forever

Viata mea a inceput sa se sfarseasca...

Postări Recomandate

Imi pare extrem de rau pentru copilasul tau mai ales ca are doar 4 ani. 8) Dar sa stii ca minunile exista si sper ca se intimpla una si in cazul tau mai ales ca este unicul tau copil. Eu cred ca cel mai bun remediu e sa ii arati clipa de clipa dragostea ta si sa nu ii arati cat suferi pentru a nu-la deprima si pe el dar aceasta este doar parerea mea. Inca o data sper sa se insanatoseasca copilasul tau.

 

 

pe.sa Nu-ti pierde speranta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O singura speranta a mai ramas ( rezultatul analizei genetice ) si sper sa nu o pierdem. :band:

[snapbacca]54564[/snapbacca]

Toti de pe forum speram sa nu o pierzi si speram sa iasa totul bine. 8) .....sper ca cei de aici nu se v-or supara ca am vorbit si in numele lor :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dovasy, fii puternica! Asteapta analizele, asta e sfatul meu, si nu gandi negativ de acum.

 

Surorii mele, cand era mica (2 ani), medicii i-au spus ca are o deformatie de bazin ...si ca va ramane cu un picior mai mic si unul mai mare. La 2 ani i-au pus picioarele in gips. Tatal meu sa-a enervat si i-a masurat picioarele cu rigla, si a cerut sa-i fie scoase picioarele din gips. Bineinteles, gresisera medicii. Sora mea are acum 24 de ani si e perfect sanatoasa.

 

Acum un an mi-am facut analize la sange. Mi-au gasit o glicemie cu mult peste media normala. Cand au anuntat-o pe mama, era sa cada din picioare. Conform estimarilor lor, era o minune ca eu mai traiam fara insulina. Am repetat analizele si nu aveam nimic, ba mai mult, sunt hipoglicemica, din cand in cand mananc dulciuri sa reglez asta; iar eu stiam asta. Ce se intamplase? Mi-au incurcat analizele, la laborator, cu ale unei batrane.

 

In Romania mori inainte sa afli de ce suferi, de infact, pentru ca medicii gresesc mult. Repeta analizele, eventual undeva afara, daca ai posibilitati. Din cate m-am interesat, bola respectiva este ereditara. Daca nu au fost cazuri in familia ta si in familia tatlui... sansele ca Andu sa aiba boala scad foarte mult. Incearca sa fii optimista pana la rezultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da am sa incerc sa mai repet si analiza respectiva , pentru ca toata lumea imi spune ca e posibil sa fie o greseala.In ce priveste faptul ca este ereditara si eu m-am gandit mult la asta... insa si eu am niste probleme neurologice insa nu de acest fel... numai DUMNEZEU stie... Va multumesc pentru incurajari ca sunt tare speriata 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru Victor:

I can see that now!!!

da' de unde era eu sa stiu ca este mama si nu tatal copilului. din mesaj initial nu poti sa-ti dai seama...

ce frumusel e... :Pe:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×