Sari la conținut
Forum Roportal
seal_it_forever

Viata mea a inceput sa se sfarseasca...

Postări Recomandate

cred ca numai Dumnezeu poate rezolva totul pe pamant.Dupa ce am citit ultimul mesaj sunt convins ca totul se va rezolva in mod pozitiv. Nu-ti ramane altceva decat sa fii puternica. Am trecut prin stadiul de diagnostic gresit cu sotia mea si stiu ce inseamna. Dar asta nu te poate consola. Tot ce trebuie , este sa fii tare si sa zambesti cand esti cu Andu, cu toate ca inima ta plange incontinuu. Sa-ti dea Dumnezeu putere si gandeste-te ca sunt si minuni pe lumea asta.Nu traim fara speranta.Roaga-te Lui! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar doar Dumnezeu a mai ramas speranta noastra....ne rugam din tot sufletul sa-l ajute pe Andu si sa ne ierte pentru tot ce am gresit . Asupra diagnosticului avem in continuare indoieli , insa deocamdata nu avem alta modalitate de verificare...si eu personal am fost diagnosticata gresit si timpul mi-a demonstrat ca a fost o eroare...Va multumim pentru incurajari .... sanatate tuturor si numai bine :nea: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca nu am mai raspuns de ceva vreme...am avut si eu ceva probleme. Am incrcat sa aflu ceva de alte clinici in strainatate..dar nu am aflat insa nimic.:P Imi pare rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-am primit si imi cer scuze ca nu ti-am raspuns , am de ceva vreme probleme cu netul si mai nou azi cu mail-ul cred ca exista o problema la site-ul yahoo ptr ca nu pot intra pe mail. Vroiam sa stiu de unde ai procurat cartea .... Am sa incerc sa o caut la biserica atunci cand voi merge , stiu ca sunt foarte multi Sfinti care fac minuni prin rugaciunile lor catre Dumnezeu....oricum e singurul lucru in care ne-am pus speranta. Iti multumesc si imi cer scuze ca nu am reusit sa-ti raspund mai repede :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci eu am ramasa socata :P ...imi pare foarte rau atat pentru tine cat si pentru copilasul tau...care apropo e un scumpic...cred k orice lucru ti-as spune nu ar putea sa te consoleze prea mult...dar gandeste pozitiv...gandeste-te k totul va fi bine si k Dumnezeu nu va ingadui sa se intample nimik rau...:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumim sweety_girl...asta facem gandim numai pozitiv. Unda de shoc a trecut peste noi.....dar nu a reusit sa ne doboare....suntem in picioare si incercam sa ramanem asa chiar de se v-a intoarce inapoi....cu Dumnezeu inainte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte bine Andutu , gimnastica il ajuta foarte mult.....si deocamdata nu sunt semne vizibile ca ar suferii de ceva , ceea ce ne da putere sa fim tari. Mergem inainte si nu ne lasam , ne vom lupta :) chiar daca ne v-a fi greu ... multumesc tuturor ca ne sunteti aproape :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×