Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Sisteme de plata pe internet

Postări Recomandate

La sumele mici te jupoaie. Din cate am inteles comisionul va fi tot atat si acum (adica in jur de 10$). Saptamana viitoare ii scot si va spun cat mi-a luat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt de acord sa iti ia comision mare, dar macar sa vina banii cat mai repede ce naiba!!

 

Sunt de acord. O sa incerc si pe la alte banci sa vad cum e si pe la ele. Din cate am inteles Tiriac ar fi cea mai buna (iti ia doar 3$).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as vrea sa am venituri ca ale tale...dar pana acum nu am castigat nimic din internet...poate imi vinzi niste ponturi...ca de la batranei la copii... :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma refeream la profitul care il face roportal cu siteul...

 

Ce profit? De abia platesc gazduirea.

Banii vin cand doreste cineva sa cumpere publicitate la tine pe site.

Eu am incercat sa contactez boom.ro sa vad cam cat ar plati ei. Am primit un raspuns negativ (categoria portal deja este acoperita de paginile inscrise in retea).

Pe pagina in Engleza am anunturi de la Google dar si acolo castig destul de slabut (sunt prea putini vizitatori).

Eu il vad pe Roportal profitabil de abia peste 1-2 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in viziunea mea profit poti scoate in momentul in care vinzi produse (anexezi paginii un magazin online) sau oferi servicii (web design de exemplu)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

magazinul e pe teava !!... :roll:) trebuie sa fie gata in maxim 2 saptamani... si un site payperclicca lafel... din ala o sa castig ceva...o sa va invit pe toti sa join...daca vreti...o sa fie program care si plateste.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×