Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Sisteme de plata pe internet

Postări Recomandate

Despre 2checcaout asta am citit destule chestii negative. Eu unul nu as avea incredere in ei. In plus nu sunt un procesor adevarat de carduri, sunt doar un script practic, care nu face decat niste intermedieri in client si magazin. Dupa ce sa-a intamplat cu paysystems prefer sa suflu si in iaurt si sa merg pe ceva care stiu ca a fost folosit cu succes si de altii din tara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai putin siteuri xxx. din cate stiu eu 2checcaout nu ofera suport pentru asa ceva .. :pee

 

Eu sunt de ceva timp cu icaobo si din cate stiu suporta si xxx. De asemenea iti trimit cardul Visa electron international gratuit. Este mult mai ieftin ca 2c0, de fapt, cred ca este cel mai ieftin de pe piata. Trimit si primesc bani si in plus am si un magazin cu care vand in afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ii folosesc de ceva vreme si nu prea am nimic rau de spus despre icaobo. A mers treaba cam cum ar trebui sa mearga, am primit cardul, am scos bani etc. Singurul lucru care ma deranjeaza e ca SCADE DOLARU!!! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, eu vand prin icaobo si crede-ma ca si pe mine ma deranjeaza foarte mult lucrul asta pentru ca ei lucreaza in dolari. Cum naiba sa facem ca sa creasca . Poate daca cumparam fiecare cate 10000000000000 barili o creste ? :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ar fi poate o solutie, nu stiu ca nu-sa economist. :cry:

Toate ca toate, dar macar merge icaobo. Acum nu e vina lor daca ne scade noua dolarul. Sa speram ca se redreseaza situatia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, timpul a trecut, mai stie cineva ceva de Ikobo ? Mai merge metoda aceasta de plata ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu s-a mai inghesuit nimeni sa raspunda pe acest subiect. Se pare ca intre timp iKOBO s-a dezvoltat, efectuand acum servicii in 240 de tari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×