Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Sisteme de plata pe internet

Postări Recomandate

pei o sa fie un site de genul e-mag.ro sau magazinultau.ro unde o sa se inregistreze firme cu tot felul de produse...sper sa se inregistreze cat mai multe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu iti urez succes si spor la lucru.

Sa iasa ceva cat mai bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-ati facut curios cu sistemul asta de plata prin internet. Daca aveti ceva detaliat as fi foarte interesat.

Eu chiar intentionez sa lucrez cu niste firme din afara si vreau sa stiu cum vor ajunge banii la mine.

Si o intrebare: Ce nesimtit poate sa-ti ia 35% din 37$?

Presupun ca comisionul scade cu cat e suma mai mare.

Dar chiar si asa nu vad cat de mult ar scade daca la sume asa mici te jupoaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut fratilor.Sunt un utilizator nou care ma intrebam despre ce bani pe internet vorbiti voi aici ......De exemplu eu stiu de chestia cu deschisul e-mailurilor? Ce parere aveti ies ceva bani din asta sau e vrajeala??Trebuie sa faci ceva in plus sau iti dau bani doar pentru. asta?Si daca imi puteti spune si mie care sunt pasii pentru. a-ti face un e-gold?Multam mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut bdrotaru si VTony,

 

M-am mai interesat si am aflat ca la Reiffeisen Banca comisionul este de 10$ pe tranfer. La sume mici cum a fost in cazul meu este foarte mult dar daca sunt sume mai mari este chiar oca.

Eu vorbeam despre bani trimisi de diverse site-uri pentru traficul generat (sistem pay per clicca).

Nu cred ca poti genera venituri serioase din citirea emailurilor. Am participat si eu mai demult la o chestie dinasta si la un moment dat am renuntat. Pe asta se bazeaza ei: sunt putini care ajung la suma minima care poate fi scoasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare lume,

 

am un site pe care am ceva informatii pe aceasta tema. adresa este http://www.thebigdollar.com/bancionline.html. am incercat sa fac si un articol pe aceasta tema dar cei de la moneyboocaers, e-gold si storm pay nu se omoara in a-ti da foarte multe detali.

dar pe site-ul pe care la-am indicat mai sus gasiti si adresele de web a celor trei sisteme de plata si daca stiti un pic de engleza ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chestia aia cu e-mail-urile cred ca e o porcarie.

Se ajunge foarte greu la suma minima.

Este o pierdere de timp.

Banii nu ajung in totalitate la tine, de exemplu: daca ai de primit 100 $, primesti 50, pentru ca se iau mai multe comisioane.

 

Concluzia: E O PORCARIE. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ,daca nu-i avantajoasa ideea cu deschisul de site-uri,atunci da-mi si mie cateva adrese de site-uri care te platesc intr-adevar sau care stii tu ca-sa serioase pentru. trafic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×