Sari la conținut
Forum Roportal
dubluX

Kaspersky

Postări Recomandate

Foloseste NOD32, e mult mai bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai bifat Automatic update?

 

Ce mesaj iti da?

 

 

 

 

 

Mutat tema la Antivirus / antispy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand mi-am instalat Kaspersky-ul calcu imi tot face probleme.

De exemplu, azi cand scanam calculatorul s-a blocat. Si nu e prima data. Cand inchid calcu, imi apare sa dau end now la un proces avp.exe(care e de la kaspersky). Va rog sa imi ziceti daca de la asta mi se tot blocheaza calcu si ce antivirus imi recomandati. :scare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand mi-am instalat Kaspersky-ul calcu imi tot face probleme.

De exemplu, azi cand scanam calculatorul s-a blocat. Si nu e prima data. Cand inchid calcu, imi apare sa dau end now la un proces avp.exe(care e de la kaspersky). Va rog sa imi ziceti daca de la asta mi se tot blocheaza calcu si ce antivirus imi recomandati. :doh:

in primul rand dezinstaleaza kaspersy. in al doilea rand poti instala avira. e la fel de bun poate chiar mai bun ca si antivirus si ocupa mai putina mamorie. nu o sa ai probleme cu el. ca firewall eu propun zone alarm pro, dar daca vrei ceva free poti instala comodo. toate cele bune :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dezinstaleaza si reinstaleaza kaspersky.

 

Ar trebui sa mearga. Am patit si eu ceva asemanator cu kaspersky dar si cu norton.

 

Nu mai deschid alt topic, dar si eu am o problema cu noul Kaspersky 7.0.

Am avut pana acum 5.0 si am decis sa incerc trial 30 zile KAV 7.0. Am instalat antivirusul, si imi cere activare. Nu pot sa il folosesc nici macar 5 minute, dar 30 zile. Nu pot sa ii fac update, nu pot sa verific daca este bun sau nu. Stie cineva de ce la versiunea trial imi cere activarea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dezinstaleaza si reinstaleaza kaspersky.

 

Ar trebui sa mearga. Am patit si eu ceva asemanator cu kaspersky dar si cu norton.

 

Nu mai deschid alt topic, dar si eu am o problema cu noul Kaspersky 7.0.

Am avut pana acum 5.0 si am decis sa incerc trial 30 zile KAV 7.0. Am instalat antivirusul, si imi cere activare. Nu pot sa il folosesc nici macar 5 minute, dar 30 zile. Nu pot sa ii fac update, nu pot sa verific daca este bun sau nu. Stie cineva de ce la versiunea trial imi cere activarea?

pai iti cere activarea dar mai jos iti spune daca vrei sa continui in trial, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dezinstaleaza si reinstaleaza kaspersky.

 

Ar trebui sa mearga. Am patit si eu ceva asemanator cu kaspersky dar si cu norton.

 

Nu mai deschid alt topic, dar si eu am o problema cu noul Kaspersky 7.0.

Am avut pana acum 5.0 si am decis sa incerc trial 30 zile KAV 7.0. Am instalat antivirusul, si imi cere activare. Nu pot sa il folosesc nici macar 5 minute, dar 30 zile. Nu pot sa ii fac update, nu pot sa verific daca este bun sau nu. Stie cineva de ce la versiunea trial imi cere activarea?

lasa kav 7 k e super naspa..........eu l-am avut{aveam licenta la el pana in luna a 11-a si nu am reusit s-l folosesc mai mult de o saptamana ca se dezinstala singur. si nu am fost singurul cu problema asta la el...........incearca o alta versiune,,6 e f bun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Nu e bun Kaspersky, si eu l-am avut si aveam numai probleme de la el.

Acum am Nod32 si e foarte bun, isi face update automat de pe net.

Eu l-am luat de pe un torrent, il gasesti si pe DC++.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×