Sari la conținut
Forum Roportal
dubluX

Kaspersky

Postări Recomandate

Mie cel mai bun antivirus mi s-a parut kaspersky. Mi se pare ca are o putere de detectare a virusilor foarte mare - de cand am kaspersky nici macar un virus nu am in calc si obisnuiesc sa-l scanez o data la saptamana. Incercati-l si voi daca vreti. MERITA ! :spiteful: :offtopic: :boredom:

Editat de Catalin_Pop

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se mai discuta in forum despre antivirusi intr-un topic suficient de dezvoltat. Nu uitati sa folositi functia CAUTARE inainte de a posta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar..deja devine plictisitor cand vad topicuri NOI care defapt sunt subiecte care AU FOST deja dezbatute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dak tu imi recomanzi Kaspersky te-as ruga sa imi spui si un firewall la fel de bun....in fond si la urma urme-i la ce foloseste antivirusul dak nu ai un firewall pe masura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sygate Personal Firewall.

 

E gratuit pentru home-useri, usor de configurat...simplu de folosit; are un asa-numit "learning-mode" (iti memoreaza intr-o baza de date toate aplicatiile care au nevoie de acces la internet, acces pe care tu il accepti/refuzi).

 

http://www.tucows.com/preview/213160

Editat de ALX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dak tu imi recomanzi Kaspersky te-as ruga sa imi spui si un firewall la fel de bun....in fond si la urma urme-i la ce foloseste antivirusul dak nu ai un firewall pe masura?

 

kaspersky are in dotare si un firewal care e destul de bun chear insa antivirulsul sa cam dus la vale din cauza ca sa demodat rau si a aparut NOD 32 este un alt topic unde se vorbeste despre asta :fool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aveam kaspersky 5.0.149 instalat. Am "reinstalat" ce aveam pe patitia C cu norton ghost, image.gho si acum kaspersky imi spune ca a expirat licenta. Ciudat e ca acum o luna imi mergea si licenta nu trebuia sa imi expire anul acesta si in eroare imi zice ca nu am mai facut update de acum 750 zile si ca licenta era din 2004, dar kaspersky l-am instalat in 2005...Ma gandesc ca asta e din cauza ca am reinstalat ce era pe C, si probabil e ceva cu data calculatorului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×