Sari la conținut
Forum Roportal
dubluX

Kaspersky

Postări Recomandate

Stiu ca e alt topic dar vreau sa te intreb,nu am facut partitia la timpul ei si vreau sa stiu daca o mai pot face fara sa formatez hdd

 

Se poate, brb (sorry, Emma :jester: ). Doar ca trebuie sa folosesti un program de partitionare. Uite aici gasesti unul, in varianta Trial dar perfect functional, doar cu cateva mici limitari. Paragon Partition Manager

Are o interfata foarte intuitiva, dupa ce alegi dimensiunea noii partitii apesi "Apply" in coltul de sus si-si face treaba sub ochii tai (desi in cazul partitiei active cu Windowsul, s-ar putea sa ceara restart).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dance4: Stiu ca poate nu ar trebui sa postez aici dar se pare ca am o problema cu Bitdefender9 Profesional plus ,cand incerc sa intru pe vreun site atat cu IE cat si cu Mozilla merge f greu cand aveam Norton mergea imediat

Acum se blocheaza pagina pe care sunt, imi tot cere daca accept cookie pt orce si dau yes dar tot cere

-cand am in firewall Script Control on, Cookie Control on merge foarte greu , se geschid paginile f greu sau chiar se blocheaza

-am AdAware SE Personal(pare cam mic ), ce sa fac sa opresc firewall de la Bit sis a il pun? :dance3: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sistemul meu de operare este windows xp,am toate update-urile la zi si rulez kaspersky internet security 6.0.Totusi de curand am observat ca primesc tot felul de mesaje cum ca sistemul ar fi infectat si sa descarc soft care sa scoata virusii,mesaje tipice ptr spyware.Am instalat si rulat AdAware Personal si SpyBot Search&Destroy,ambele programe gasindu-mi vreo 6 feluri de spyware,pe care spun ca au reusit sa le dezinfecteze dar mesajele continua sa apara.Ma poate ajuta cineva?Multumesc anticipat.

 

 

Scan online cu fsecure sau la trendmicro...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sistemul meu de operare este windows xp,am toate update-urile la zi si rulez kaspersky internet security 6.0.Totusi de curand am observat ca primesc tot felul de mesaje cum ca sistemul ar fi infectat si sa descarc soft care sa scoata virusii,mesaje tipice ptr spyware.Am instalat si rulat AdAware Personal si SpyBot Search&Destroy,ambele programe gasindu-mi vreo 6 feluri de spyware,pe care spun ca au reusit sa le dezinfecteze dar mesajele continua sa apara.Ma poate ajuta cineva?Multumesc anticipat.

Am folosit ultima dată un antivirus prin 2001. Pe l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
miam instalat de curand kaspersky 6.0 si as vrea sa stiu daca este bun de ceva sal sterg sau sal las?

 

E f bun daca stii sa-l configurezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noul top al antiviruşilor după Virus.gr

1. Kaspersky version 7.0.0.43 beta - 99.23%

2. Kaspersky version 6.0.2.614 - 99.13%

3. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.308 - 99.13%

4. ZoneAlarm with KAV Antivirus version 7.0.337.000 - 99.13%

5. F-Secure 2007 version 7.01.128 - 98.56%

6. BitDefender Professional version 10 - 97.70%

7. BullGuard version 7.0.0.23 - 96.59%

8. Ashampoo version 1.30 - 95.80%

9. eScan version 8.0.671.1 - 94.43%

10. Nod32 version 2.70.32 - 94.00%

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×