Sari la conținut
Forum Roportal
k_love

Nu incercati sa intelegeti femeile !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu in locul lu' ALA as zice saru' mana ca m-ai scapat de ea. Ti-as da si bani s-o duci la Paris, ca sa faca loc in viata mea pt una mai buna si hotarata.

 

Bine domnu' Zexelica tu esti mai " special " aici pe forum :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CLEMENTA PT UN OM INDRAGOSTIT STOP SHOTING :blink: ..idea era ca ..., cred ca am mai multe calitati decat celalalt .se pare ca exprimarea a fost nefericita imi cer scuze daca v-au zgariat neuronii :crazy:

 

 

stai linistit ,nu mi-ai zgariat neuronii ....prin simplu fapt ca ei nu exista ..:aranjare:

anyway ...relatiile la servici nu este bune ...dauneaza sanatatii ...si pe urma am impresia ca speri la prea mult ...ai rabdare sa termine fata cu ...cel de ,uiiiii.....nu ma pot abtine ...un an si 10 luni ,....asteapta si tu un an si 10 luni ...si te asteptam cu vesti ...da ....termina cu parisul ,daca vrei sa cumperi iubita de la boutiq ....treaba ta .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..cred ca ai si un prezent imaginar. :blink:

Ok,tu zici ca ii esti superior baiatului aluia... se zice asa: "nu intra in competitie cu alti oameni...vei ajunge ca ei,nu ca tine."

 

Pai nici nu vreau sa intru in competitie cu ala pt ca m-as injosi .....deci pt mine nu e o competitie cu el ci mai degraba o competitie pt a castiga sentimentele ei ...

 

stai linistit ,nu mi-ai zgariat neuronii ....prin simplu fapt ca ei nu exista ..:crazy:

anyway ...relatiile la servici nu este bune ...dauneaza sanatatii ...si pe urma am impresia ca speri la prea mult ...ai rabdare sa termine fata cu ...cel de ,uiiiii.....nu ma pot abtine ...un an si 10 luni ,....asteapta si tu un an si 10 luni ...si te asteptam cu vesti ...da ....termina cu parisul ,daca vrei sa cumperi iubita de la boutiq ....treaba ta .....

 

 

:aranjare:

 

stai linistit ,nu mi-ai zgariat neuronii ....prin simplu fapt ca ei nu exista ..:o:

anyway ...relatiile la servici nu este bune ...dauneaza sanatatii ...si pe urma am impresia ca speri la prea mult ...ai rabdare sa termine fata cu ...cel de ,uiiiii.....nu ma pot abtine ...un an si 10 luni ,....asteapta si tu un an si 10 luni ...si te asteptam cu vesti ...da ....termina cu parisul ,daca vrei sa cumperi iubita de la boutiq ....treaba ta .....

 

Pai cum "zisashi" mai devreme :o: asa o sa fac dar chestia cu Parisul hai s-o inlocuim cu DISTANTA poate ca asa va uita mai repede numai ca DISTANTA are Disneyland , Champ Elysees ,Moulin Rouge , Tour Eiffel etc etc astea poate o so distraga in a se mai gandi la el ....la asta m-am referit + distanta ....este ca ma amagesc singur nu ???

Editat de k_love

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa nu fim atat de radicali :blink:

Nu sunt radical, dar, decit o minciuna de relatie in care sa trag numai eu, scuza-ma, dau oricit numai sa scap din ea si sa fiu liber.

 

Bine domnu' Zexelica tu esti mai " special " aici pe forum :aranjare:

Nu sunt, ma, special: sunt halit de d-astea. Nu merita. Daca vrei sa inventezi tu apa calda si mersul pe jos, treaba ta. Iti spun fetele astea de pe forum. Iti spun si baietii. Tu ai deja concluzia trasa si cauti pe cineva sa-ti cante in struna. Nu e loc. Iti spunem fiecare din experientele noastre. Din c***t nu poti sa faci bici. Si in niciun caz nu poti sa-l faci sa si pocneasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

k_love, eu tot nu inteleg, voi aveti sau nu o relatie? :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:aranjare:

 

 

 

Pai cum "zisashi" mai devreme :blink: asa o sa fac dar chestia cu Parisul hai s-o inlocuim cu DISTANTA poate ca asa va uita mai repede numai ca DISTANTA are Disneyland , Champ Elysees ,Moulin Rouge , Tour Eiffel etc etc astea poate o so distraga in a se mai gandi la el ....la asta m-am referit + distanta ....este ca ma amagesc singur nu ???

 

 

daca tine la el ...nu o va distrage nici parisul ,nici venetia nici serenada cantata la balcon ....

iar tu ,daca tii cu adevarat la ea ....desi e cam prematur sa afirmi ca o iubesti ....si ,da cred ca te amagesti ......desi sincer imi doresc sa ma insel in privinta ei ....adica sa dea dovada de maturitate si sa nu va mai tina pe amandoi in stand-by ....dar ii cer prea mult, sa fie matura la 20 de ani ....asa ca ....chin placut ...caci vei avea mult de tras cu o adolescenta intarziata ...:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
k_love, eu tot nu inteleg, voi aveti sau nu o relatie? :aranjare:

 

OFICIAL EA ZICE CA NU DAR FACEM TOT CE FACE UN CUPLU MAI PUTIN CEVA INTIM ...doarme la mine , film ,disco , bowling, de toate mai putin chesti intime ...

 

Daca cineva cu suflet bun imi explica si mie cum dupa ziau de sambata ea ma va iubii adik ma saruta dragoste etc etc va deveni pasionala eu ii dau premiu ...nu inteleg desi cred ca o sa fac chestia asta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OFICIAL EA ZICE CA NU DAR FACEM TOT CE FACE UN CUPLU MAI PUTIN CEVA INTIM ...doarme la mine , film ,disco , bowling, de toate mai putin chesti intime ...

 

Daca cineva cu suflet bun imi explica si mie cum dupa ziau de sambata ea ma va iubii adik ma saruta dragoste etc etc va deveni pasionala eu ii dau premiu ...nu inteleg desi cred ca o sa fac chestia asta ...

 

 

pai ,va trebui sa faci un lucru matur ,barbatesc ....sa o pui sa aleaga ......dar ,nu prea te cred in stare sa o poti pune sa se decida ....ah,incearca sa fii mai retinut ......prietenul cel mai bun ...au fost si cazuri fericite ,insa unele in care au ramas doar cei mai buni amici ...

asa ca fii barbat ...si incearaca sa nu te mai tarasti atat in genunchi .....ti-a murit mandria ?

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-a amuzant modul in care ati sarit la gatul lui. :blink:

 

Pot sa iti spun cate ceva din perspectiva unei persoane (adica eu) care a avut o relatie de tipul celei pe care tu ai vrea sa i-o oferi ei. A fost genul de relatie profesor-elev in aboslut toate: educatie, cultura, latura sexuala, etc. A fost limitata datorita timpului (trebuia sa plece din tara, eu nu am acceptat- in jur de 18 ani), dar a meritat toul, si mi-a placut sa ma las "modelata" in acel mod. In afara faptului ca am scapat de o groaza de complexe si timiditati specific adolescentine, m-a incurajat sa imi dezvolt talentele, sa mi le valorific, am ramas cu niste amintiri mai mult decat placute. Nu a fost "a never ending story" pentru ca stiam de la inceput amandoi ca totul se va sfarsi intr-o forma sau alta, dar am invatat atat de multe de la el, incat... jumatate din ce sunt acum, mai ales raportat la relatia cu barbatii, sunt datorita lui. E ciudat, nu? Mie nu mi se pare. Modelarea nu este rea, daca celalalt si-o doreste. Este frumos sa te lasi pe mainile cuiva, sa te lasi "invatata". Doar un orgoliu imens ar putea sa impiedice o astfel de evolutie.

El nu m-a iubit pentru ceea ce eram atunci, ci pentru ceea ce puteam deveni (probabil asta e si cazul tau, din ce ai relatat pana acum). E ca atunci cand vezi sclipirea aia intr-un om si esti sigur ca o poti scoate la suprafata si o poti intretine si ii poti arata celuilalt cum sa o intensifice.

Dar asupra acestui tip de relatie planeaza totusi o amenintare. Cand "elevul" a invatat tot ce era de invatat de la "profesor", el va pleca. Asa ca, nu te crampona de rolul asta pe care ai vrea sa il ai in relatia cu ea. :crazy:

 

Despre moralitate si alte aspecte nu ma pronunt, ca nu am chef acum. Mi-a facut placere sa imi aduc aminte de acea perioada si poate te ajuta in vreun fel. Good Luck! :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×