Sari la conținut
Forum Roportal
k_love

Nu incercati sa intelegeti femeile !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.".in speta nu fumeaza nu e golanca e crescuta cu o educatie "de casa " gateste ii place chestia asta e foarte naturala ,nu este cea mai stilata persoana dar cred ca as putea so slefuiesc eu fiind " umblat prin lume " ca sa zic asa..."

tu nu vrei iubita ,tu vrei menajera ....ar fi mers ...e frumoasa,sensibila ...dulce ...:blink:

 

"Ceea ce nu inteleg eu este de ce nu ma saruta macar in 35 zile facea 1 data teatru doar ca sa "profite " de calitatile suplimentare si de ce nu-i ofera celalalt "

 

la chestia asta am nevoie de subtitrare ca nu inteleg ce vrei sa spui ..:crazy:

 

"Sentimentele mele i-au fost expuse si stiu ca sunt vulnerabil acum dar am simtit nevoia sa stie ca m-am indragostit de ea...ceea ce nu inteleg ea afirma ca tine la celalalt baiat si ca nu poate trece asa de usor peste 2 ani de relatie ( s-a culcat cu el dupa 1 an si 10 luni !!) ATUNCI de ce a acceptat sa mergem la munte sa mergem la terasa fara sa faca NIMIC !! nu ca m-ar interesa asta eu sunt interesat de sentimente ...daca imi da cineva o explicatie logica il scot la un suc :o: )..."

 

sentimentele tale i-au fost expuse ? unde ...la panoul de onoare .....pai daca cu acela a acceptat s-o faca asa "repede " doar dupa un an si 10 luni .....tu atunci ce pretentii ai ...s-o faca pentru 3 zile la munte si un suc ? tu ce vrei sex sau o relatie de durata?

 

"Eu ma simt si sincer cred ca si sunt mult mai superior intelectual"

 

veni si cireasa de pe tort :o: si mai vrei sa aibe o relatie cu tine .... :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

K Love, fata respectiva este atrasa doar de unele avantaje materiale pe care le-ar avea, chiar daca nu are nicio idee despre alea trei luni la Paris. Daca va avea un moment de slabiciune pentru tine, cu siguranta ca isi va reveni mai curand decat ai vrea tu.

U get what U put in, and people get what they deserve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.".in speta nu fumeaza nu e golanca e crescuta cu o educatie "de casa " gateste ii place chestia asta e foarte naturala ,nu este cea mai stilata persoana dar cred ca as putea so slefuiesc eu fiind " umblat prin lume " ca sa zic asa..."

tu nu vrei iubita ,tu vrei menajera ....ar fi mers ...e frumoasa,sensibila ...dulce ...:blink:

 

"Ceea ce nu inteleg eu este de ce nu ma saruta macar in 35 zile facea 1 data teatru doar ca sa "profite " de calitatile suplimentare si de ce nu-i ofera celalalt "

 

la chestia asta am nevoie de subtitrare ca nu inteleg ce vrei sa spui ..:crazy:

 

"Sentimentele mele i-au fost expuse si stiu ca sunt vulnerabil acum dar am simtit nevoia sa stie ca m-am indragostit de ea...ceea ce nu inteleg ea afirma ca tine la celalalt baiat si ca nu poate trece asa de usor peste 2 ani de relatie ( s-a culcat cu el dupa 1 an si 10 luni !!) ATUNCI de ce a acceptat sa mergem la munte sa mergem la terasa fara sa faca NIMIC !! nu ca m-ar interesa asta eu sunt interesat de sentimente ...daca imi da cineva o explicatie logica il scot la un suc :P )..."

 

sentimentele tale i-au fost expuse ? unde ...la panoul de onoare .....pai daca cu acela a acceptat s-o faca asa "repede " doar dupa un an si 10 luni .....tu atunci ce pretentii ai ...s-o faca pentru 3 zile la munte si un suc ? tu ce vrei sex sau o relatie de durata?

 

"Eu ma simt si sincer cred ca si sunt mult mai superior intelectual"

 

veni si cireasa de pe tort :o: si mai vrei sa aibe o relatie cu tine .... :aranjare:

 

CLEMENTA PT UN OM INDRAGOSTIT STOP SHOTING :o: ..idea era ca ..., cred ca am mai multe calitati decat celalalt .se pare ca exprimarea a fost nefericita imi cer scuze daca v-au zgariat neuronii :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ptuuuu!! Dar repede te enervezi mai drace! :aranjare:

Te-ai descris intr-un fel in care se vede ca te crezi superior ei. ( si nu numai)

Fata aia nici nu te-a sarutat si tu spui " eu nu ii permit sa vb "din casa" cu prietenele" ? Eu zic sa te trezesti putin la realitate...

Las-o sa aleaga .... sa vina la tine cu tot sufletul. Alfel....nu va dura!

 

DA ma cred in fata baiatului ala cu siguranta si referitor la "prietene" asta e o chestie din viitorul meu imaginar pe care il am :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ea nu are voie sa vorbeasca "din casa" cu prietenele...dar tu ce faci aici? :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa descriu situatia cu cat mai multa obiectivitate doar am zis ca nu vreau sa am polemici pe tema " infumurat " etc so stop shooting :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA ma cred in fata baiatului ala cu siguranta si referitor la "prietene" asta e o chestie din viitorul meu imaginar pe care il am :aranjare:

Eu in locul lu' ALA as zice saru' mana ca m-ai scapat de ea. Ti-as da si bani s-o duci la Paris, ca sa faca loc in viata mea pt una mai buna si hotarata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ea nu are voie sa vorbeasca "din casa" cu prietenele...dar tu ce faci aici? :blink:

 

 

Pai cu siguranta daca o sa am o relatie cu ea nu o sa mai scriu despre mine ca nu o sa am timp o sa facem dragoste toata ziua :aranjare: momentan nu suntem UN CUPLU regula mi-o impun intai mie si apoi ei ..asta e clar..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incerc sa descriu situatia cu cat mai multa obiectivitate doar am zis ca nu vreau sa am polemici pe tema " infumurat " etc so stop shooting :aranjare:

 

 

am zis eu ca esti infumurat? :crazy: de unde sa stiu eu ce si cum...

 

ziceam doar ca , practic, si tu faci ce zici ca nu are ea voie, doar i-ai expus, v-ati expus de fapt, viata in fata a multor persoane :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu in locul lu' ALA as zice saru' mana ca m-ai scapat de ea. Ti-as da si bani s-o duci la Paris, ca sa faca loc in viata mea pt una mai buna si hotarata.

 

hai sa nu fim atat de radicali :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×