Sari la conținut
Forum Roportal
k_love

Nu incercati sa intelegeti femeile !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.... sunt atatea fete mijto in oras. Sunt milioane, nene! Nu zeci! Milioane! Cum sa-ti pierzi tu demnitatea sa fii ca o valiza in gara pe care se gandeste cineva daca s-o ia sau nu.

Mai ales in conditiile ofertei actuale de fete.

Aritmetic: dacă aloci o zi pentru o fată (pentru că nu poţi spera mai mult dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa "scape" de dansul si sa-si focalizeze atentia asupra mea am atatea sa o invat la toate nivelurile (sentimentl, emotional , educational , scoala vietii , sexual ) sunt constient ca primele saptamani in care " oficial" ar fi cu mine vor fi grele tot timpul io sa fie deprimata si trista si o sa se gandeasca ce face ala etc etc dar sper sa-i treaca si sa o ajut in chestia asta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar poti s-o iei pe aia sau pe ailalta..... Pe care vrei.... Iar daca un face figuri, nu-i suparare: neeeeeext!!! Iti iei vrajeala si iei pe una care-ti convine cel mai mult.

 

Cati ani ai :offtopic: :rock: si spune-mi esti indragostit ?? :D

Editat de nightwish
ortog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok am uitat sa spun ca a dormit 1 noapte cu mine ( NU SA INTAMPLAT NIMIC ALTCEVA CA PROMISESEM :blink: ) de asemenea am fost la munte ila hotel si acelasi lucru nu ma intereseaza in mod special asta .. imi da sperante ca fata ar vrea sa afle dspre mine cateceva si poate ma are in "plan" ...este o relatie ABSOLUT NEBUNA mai doarme la mine mergem impreuna la diverse distractii ( bowling , disco, munte, film etc etc ) DAR NIMIC mai mult ...totul este ca o relatie normala DAR doar ca ea nu e implicata cu nimic sau cel putin asta arata ..si chair nu gasesc explicatie .... :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite si un carcotash ) care scoate din context cei convine ca sa ma critice ) no problem suntem

K love, tu faci niste greseli majore:

- crezi ca ai putea sa intelegi femeile. Foarte scuzabil, toti avem impulsul asta.

- cu remarca mea ti-am atras putin atentia asupra caracterului si nu am scos nimic din context (eram carcotas daca vanam greseli gramaticale, aici e vorba de altceva - un om cu pretentii intelectuale nu face o gafa atat de simpla imho).

- iti subestimezi 'adversarul'. Rau.

- te-ai pus vreodata in situatia lui? Nu ti-ar conveni.

Eu sunt absolut convins ca o sa ai parte de ce iti doresti tu si la fel de convins ca o sa se intoarca la 'adversar', ceea ce nu o sa fie prea placut pentru tine. Una peste alta, ti se adauga la experienta de viata si asta e important.

Succes!

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
K love, tu faci niste greseli majore:

- crezi ca ai putea sa intelegi femeile. Foarte scuzabil, toti avem impulsul asta.

- cu remarca mea ti-am atras putin atentia asupra caracterului si nu am scos nimic din context (eram carcotas daca vanam greseli gramaticale, aici e vorba de altceva - un om cu pretentii intelectuale nu face o gafa atat de simpla imho).

- iti subestimezi 'adversarul'. Rau.

- te-ai pus vreodata in situatia lui? Nu ti-ar conveni.

Eu sunt absolut convins ca o sa ai parte de ce iti doresti tu si la fel de convins ca o sa se intoarca la 'adversar', ceea ce nu o sa fie prea placut pentru tine. Una peste alta, ti se adauga la experienta de viata si asta e important.

Succes!

 

OK va repet pt ultima oara ca sunt greseli de tastare ( obisnuiti-va ) nu are nici o relevanta ..pai nu ma pun in locul lui dar asta e viata ce sa fac sa-mi fie mila ca plange la fiecare telefon ?? pai asta nu e barbat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am "uitat" sa spun ca sunt la acest serviciu din anumite motive si doar provizorieu si ca sunt in Romania de doar 2 luni pt ca nu am vrut sa inceapa uni cu " uitel si pe asta a fost plecat afara si a venit cu aere " asa ca am evitat asta :aranjare:..adevarul este ca am trait 7 ani in Bruxelles , Paris aceste 2 orase si cred ca ar putea schimba-o pe parcurs daca vom ajunge acolo ..pt a ajunge acolo vreau sa trec peste puerilitatile ei cu "primul iubit " si apoi sa vad daca VA MERGE cu mine ..recunosc sunt destul de restrictiv dar in limitele decentei ( adik nu-mi place ce discutam sa vb cu "prietenele" tot ce vb sa ramana in "casa " chesti din astea ....si va fi dificil pt ca acum in perioada asta ii ingadui multe chesti care apoi nu vor mai fi se sper sa nu inteleaga asta ca pe niste interdictii si doar ca trecem de la 'situaia bizara actuala ' la NORMALITATE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai probleme grave de caracter. Tu vrei sa te placa pentru ca esti capabil sa o tii trei luni la Paris? Daca face lucrul asta, asteapta-te si sa te lase pentru unul care o s-o tina cel putin un an intr-un apartament pe 5th Ave Manhattan. Saks si Macy's sunt destul de aproape.

Manhattanul nu se compara cu nimic.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×