Sari la conținut
Forum Roportal
k_love

Nu incercati sa intelegeti femeile !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

rezumat :

 

- servici comun

- fata simpla , naturala cu calitati care se plafoneaza daca nu sunt slefuite si descoperite ( prietenul are numai 20 ani)

-NEHOTARATA si CONFUZA la m omentul actual ( eu am creat aceasta bulversare )

-a descoperit alte standarde pentru un baiat ( credea ca iubitul ei e "perfect" si asta a derutato

-stie sentimentele mele fata de ea am rugato sa-si exprime ce ganduri are mereu refuza sa comunice

-mi-a cerut timp

- nu vreau sa fiu roata de rezerve deja au trecut 35 zile nu-mi place postura

-am si eu limitele mele de rabdare si de intelegere

-ea mi- a raspuns ceva ORIBIL pt neuroni mei faptul ca "orice este posibil" referitor la intrebarea mea " te intorci la el dupa o perioada sau ce ai in cap " ...

-la 20 de ani e foarte imprevizibila si mi-e frica sa nu ma faultez prea tare

 

In mare cam asta ar fi eu daca eram in locul ei si iubeam 100% nu ieseam cu nimeni la nici un suc nici macar nu flirtam ..ma rog FEMEILE SUNT CRAZY I THINK

 

Ai rabdare, omule.

 

Eu cred ca ea nu merite dragostea asta :rock: dar i-am spus si ei ca ii ingadui multe anomali comportamentale pt ca o iubesc :offtopic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.... dar i-am spus si ei ca ii ingadui multe anomali comportamentale pt ca o iubesc :offtopic:

Lucrurile astea nu se spun niciodată. :rock: C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...ceea ce nu inteleg ea afirma ca tine la celalalt baiat si ca nu poate trece asa de usor peste 2 ani de relatie ( s-a culcat cu el dupa 1 an si 10 luni !!) ATUNCI de ce a acceptat sa mergem la munte sa mergem la terasa fara sa faca NIMIC !! nu ca m-ar interesa asta eu sunt interesat de sentimente ...daca imi da cineva o explicatie logica il scot la un suc

Explicaţia e destul de simplă:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu gasesc ca este o mare greseala sa atarni la o fata care nu este hotarata daca te vrea sau nu. In conditiile in care sunt atatea fete mijto in oras. Sunt milioane, nene! Nu zeci! Milioane! Cum sa-ti pierzi tu demnitatea sa fii ca o valiza in gara pe care se gandeste cineva daca s-o ia sau nu.

Mai ales in conditiile ofertei actuale de fete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu gasesc ca este o mare greseala sa atarni la o fata care nu este hotarata daca te vrea sau nu. In conditiile in care sunt atatea fete mijto in oras. Sunt milioane, nene! Nu zeci! Milioane! Cum sa-ti pierzi tu demnitatea sa fii ca o valiza in gara pe care se gandeste cineva daca s-o ia sau nu.

Mai ales in conditiile ofertei actuale de fete.

 

:offtopic: :rock: :D da se pare ca cei ca tine au succes mai mare :dance4:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu gasesc ca este o mare greseala sa atarni la o fata care nu este hotarata daca te vrea sau nu. In conditiile in care sunt atatea fete mijto in oras. Sunt milioane, nene! Nu zeci! Milioane! Cum sa-ti pierzi tu demnitatea sa fii ca o valiza in gara pe care se gandeste cineva daca s-o ia sau nu.

Mai ales in conditiile ofertei actuale de fete.

 

Ote cum are el solutia la toate! :offtopic:

O sa am rabdare sa te indragostesti, pe bune, lulea, sa vi sa ne spui cum e...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu eşti "roata de rezervă", eşti cel care vine din urmă, eşti "the challenger", aşa că ai o postură mult mai bună dec

Editat de k_love

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×