Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

ce e aberant ...faptul ca nu crede in existenta unui al treilea ochi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu,

Faptul ca nu s-a documentat inainte sa afirme chestii taioase

Editat de netics

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu prea cred in existenta celui de al 3-lea ochi deoarece nu m-am documentat si din cauza asta incercai sa vad daca functioneaza tehnica cu masajul. dar ceea ce nu inteleg e de ce ma duru toata ziua zona in care imi facui acel masaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e interesanta tema. odata ma pasiona si pe mine tot ceea ce tine de paranormal, metafizica, transcendenta, dar fratilor, am trecut mai departe, ca prea ma lipsisem de societate. erau niste sentimente placute, e adevarat, ceea ce experimentam dar nu era realitate, cel putin nu cea in care traim.

am avut un soc cand am realizat ce inseamna sa traiesti in societate. acum am muuulti prieteni si ii ajut omeneste, fara maimutareli paranormale. si am alte trairi, nu mai putin placute...

fiti milostivi, ajutati fara sa asteptati sa vi se intoarca ajutorul, aveti frica de dumnezeu si pastrati-va echilibrul... lasati-l incolo pe al treilea ochi ca n-aveti nevioe de el, nu-l provocati pe dumnezeu si ce e dincolo ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna

 

vreau sa confirm ceea ce a zis prima persoana ce a facut topicul si eu patzesc exact la fel simt cateodata in vis defapt nu jtiu dac e vis datorita imprejurarilor o umbra ce vrea sa ma acapareze , adevarul e ca sunt destul de documentat in acest domeniu dar am si eu lacunele mele si totul a inceput dupa ce am facut anumite exercitzi de stimulare , partea proasta e ca am primit efectul mai repede decat ma asteptam , in sensul ca exercitzile le`am facut timp de doua zile de 2 ori iar efectele .... groaznice ! si chestia mai ciudata e ca dupa 2 zile m`am si lasat si ele nu se opresc , nu stiu ce sa fac , simt ca pot mai mult prin credintza dar .... nu stiu , am si unele retzineri! nu cumva stitzi pe cineva care ma poate medita mai serios pe aceasta tema ( sunt nou pe acest site deoarece m`am loghat recent datorita unor forumuri de aici ce mi sau parut foarte .... foarte )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am incercat si nu am reusit..si cum a zis antevorbitorul meu cred ca poate cu ceva meditatii de la cineva avizat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai! nu va jucati c u focul ca va puteti arde

 

exista si nu fortati deschiderea lui doar din joaca sau curiozitate ca s-ar putea sa regretati... daca nu aveti un echilibru si o pregatire bine pusa la punct inainte (un maestru care sa va ghideze, meditatii care sa va fi creat un spatiu sigur de manifestare) eu zic sa lasati ochiu nr. 3 in pace ca de la asta au innebunit oameni...

 

treaba voastra

 

ps. eu am simtit manifestare in locul dintre cei doi ochi fizici cand uram pe cineva deci nu sunt sigura ca e de bun augur sa il stranesc ...

 

ps1. se mai spune ca al treilea ochi e in ceafa de fapt si masajul se face in alt punct , nicidecum in frunte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ceva timp reusesc sa "citesc"o persoana fara prea mult efort.Prietena mea era foarte fericita si incantata ca in sfarsit a gasit ceea ce cauta in iubire.Fara sa cunosc barbatul care credea ea ca o va face fericita,am inceput sa il descriu si sa-i spun niste lucruri care la scurt timp s-au adeverit,asta fara sa imi dea detalii despre el.Sorei mele i-am spus exact ce va urma daca continua relatia cu un tip.Din nefericire nu a dat importanta vorbelor mele si era cat pe aci sa numai fie printre noi.A fost la un pas de moarte din cauza lui.Nu stiu cum,insa eu am vazut totul inainte de a se intampla.Cand a sunat sa anunte ca vine la mama,desi nu era o ora tarzie,am stiut exact ce o sa spuna..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am incercat si nu am reusit..si cum a zis antevorbitorul meu cred ca poate cu ceva meditatii de la cineva avizat...

Poate o sa facem mai mult decat o bere si un mic la bucegi si nu ma refer la .... oral cu tantzarii :o:) ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×