Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

spune-i si tipei care si-a despicat capul ....:doh:

asa am sa fac e misto? fa si mie cunostinta cu ea sint cam singurel pe aici :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa presupunem ca ai acceptul sa-ti deschizi al 3 lea ochi ....ce faci cu el ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi ce nu poti vedea cu ceilalti 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vad bine cu astia doi ochi ...imi pun ochelari ...:haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

incercai si eu de dimineata acel masaj in sensul acelor de ceasornic si in acelasi timp ma concentrai, masajul dura cateva minute (2-3min),dupa ce ma opri cam dupa 10 min incepu sa ma doara acea zona(la inceput destul de rau ma duru dar cu timpu se mai "diminua"), dar durerea dura toata ziua si acum daca imi masez acea zona cateva sec ma doare si mai tare, mentionez ca de obicei nu ma doare capul, foarte rar doar cand sunt foarte stresata am dureri de cap si acum nu sunt stresata. cand inchid ochii simt ca am ceva in acea zona. credeti ca deschisai cel de al 3-lea ochi de la primul masaj? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am incercat si masajul jos-sus si invers timp de 3 minute fiecare, insa trebuie sa ma concentrez mai tare asupra punctului ca sa il pot folosi mai bine.

Mai incerc la noapte cand va fi intuneric si liniste :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu ma concentrai prea mult pt ca nu vreau sa-l deschid, dar simt ca mai am ceva in acea zona si sper sa nu fie cel de al 3-lea ochi. acea durere defapt nu e o durere, nu pot sa explic in cuvinte ce simt. voi ce credeti? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Al treilea ochi sint de fapt doi ochi "ochii minti" pe care multi (majoritatea) ii au inchisi ,unii nici nu stiu sau nu au auzit de existenta lor ,iar unii care vor sa inpresioneze afirma ca ar stii de existenta celui de al treilea ochi , dar ei nu vad bine cu cei doi de la mama natura ce sa mai zicem de al treilea . As fi foarte curios sa vad marile spiritualitati de aici care afirma ca au cel de-al treilea ochi ,si ma rog frumos domniilor voastre sa ne spuneti ce vedeti cu el??????????????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-oi fi eu mare spiritualist, dar banuiesc ca toti avem trei ochi... Doar ca pe cei fizici ii folosim doar pentru a vedea pe unde umblam... Cat despre cel de-al treilea, e adormit... Eu asa stiu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×