Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Roaga-te la D-zeu!

Nu toate problemele sunt din cauza farmecelor.

De cele mai multe ori suntem puse in situatii de genul de a fi parasite ca "sa ne trezim".

Te rog din suflet sa nu faci prostia de a merge la ghicitori.E mai periculos decat crezi.

foarte corect! sunt de acord cu tine! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: Asa vrei tu sa iti recuceresti sotul?

Roaga-te la Dzeu sa-ti lumineze CALEA si mintea! Termina cu prostiile astea!

De ce s-a destramat casnicia ta,nu ghicitorii o stiu! TU sti mai bine! La tine cauta raspunsurile!

Daca ceva s-a facut gresit,Dzeu si tu indrepti! ! Nu vrajitoarea! :o:

 

Sunt perfect de acord! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DA AM FOST SI CRED CA E DIFERENTA INTRE GHICITOARE SI VAJITOARE. VRAJITOARELE ITI MANANCA BANII 100% ..........IAR DESPRE CEA CARE MI-A GHICIT A CA-M NIMERIT-O SI CU TRECUTUL SI CU PREZENTUL........NU MA CUNOSTEA SI NU CRED CA AVEA DE UNDE SA AFLE ATATEA AMANUNTE.

 

AI GRIJA MARE DAKA VREI SA TE DUCI..........SA ITI DAI AURUL DUPA TINE JOS

BAFTA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, alte farmece :P Mai oameni buni, da voi minte nu aveti? Acuma, chiar nu vreau sa jignesc pe nimeni si imi dau seama ca disperarea te conduce la lucruri irationale, dar nici chiar asa. Danutza, vino si la mine la ghicit, ca nu te cunosc, dar iti garantez ca iti zic o multime de lucruri despre trecut si prezent. Nu iti trebuie vreun har divin pentru asta.

Iar tu, draga Davida, ai grija de tine si de copiii tai. Cum zicea si Bagherra, chestii de genul asta se vor intoarce impotriva ta si a copiilor....cred ca mai ales a copiilor. In primul rand, nu mai judeca. Nu e curva femeia dupa care a plecat sotul tau (ma indoiesc ca ai fost in "pozitia" din care sa poti afirma asta). Ori e el un bou, ori pur si simplu iubeste omul pe altcineva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aoleu, alte farmece :P Mai oameni buni, da voi minte nu aveti? Acuma, chiar nu vreau sa jignesc pe nimeni si imi dau seama ca disperarea te conduce la lucruri irationale, dar nici chiar asa. Danutza, vino si la mine la ghicit, ca nu te cunosc, dar iti garantez ca iti zic o multime de lucruri despre trecut si prezent. Nu iti trebuie vreun har divin pentru asta.

Iar tu, draga Davida, ai grija de tine si de copiii tai. Cum zicea si Bagherra, chestii de genul asta se vor intoarce impotriva ta si a copiilor....cred ca mai ales a copiilor. In primul rand, nu mai judeca. Nu e curva femeia dupa care a plecat sotul tau (ma indoiesc ca ai fost in "pozitia" din care sa poti afirma asta). Ori e el un bou, ori pur si simplu iubeste omul pe altcineva.

 

Viata te impinge cateodata la gesturi necugetate ...dar tot viata te readuce pe drumul cel bun . Cred ca singurul ce-ti poate arata calea este numai si numai Bunul Dumnezeu , este singurul care-ti poate arata CALEA , totul este numai sa vrei si sa accepti CALEA ce-ti va arata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci una peste alta, scumpo, prin vot unanim, las-o incolo de vrajitorie, pt. cei care sunt destul de slabi incat sa apeleze la ea. tu esti puternica... si unde se inchide o usa se deschide o fereastra. e drept ca e simplu sa dai sfaturi, dar mai greu sa le urmezi... dar apele se limpezesc de la sine daca ai rabdare si intelepciune! ok?

pt tine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aoleu, alte farmece :friends: Mai oameni buni, da voi minte nu aveti? Acuma, chiar nu vreau sa jignesc pe nimeni si imi dau seama ca disperarea te conduce la lucruri irationale, dar nici chiar asa. Danutza, vino si la mine la ghicit, ca nu te cunosc, dar iti garantez ca iti zic o multime de lucruri despre trecut si prezent. Nu iti trebuie vreun har divin pentru asta.

Iar tu, draga Davida, ai grija de tine si de copiii tai. Cum zicea si Bagherra, chestii de genul asta se vor intoarce impotriva ta si a copiilor....cred ca mai ales a copiilor. In primul rand, nu mai judeca. Nu e curva femeia dupa care a plecat sotul tau (ma indoiesc ca ai fost in "pozitia" din care sa poti afirma asta). Ori e el un bou, ori pur si simplu iubeste omul pe altcineva.

Ei,nu e curva!Dar nici mare brinza nu-i de capul panaramei aleia daca "s-a bagat" pe unu cu doi copii!

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei,nu e curva!Dar nici mare brinza nu-i de capul panaramei aleia daca "s-a bagat" pe unu cu doi copii!

 

Dar de ce tre sa fie mereu femeile vinovate? Da' barbatul ala nu stie sa tina slitul inchis daca are doi copii acasa? Si dragostea nu cred ca tine cont de cati copii ai de crescut, poate oamenii s-au indragostit pur si simplu. Sincer, nu cred deloc ca trebuie sa emitem judecati de pe margine in cazul cuplurilor, pentru ca doar cei doi stiu ce a fost intre ei. Si nu cred ca doar unul singur e vinovat, ci intotdeauna vina e de ambele parti. O fi mai rau sa te indragostesti de un barbat cu doi copii sau sa apelezi la farmece ca sa il tii pe unul langa tine? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×