Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si mie mi s-au facut vraji.

Mi-a spus asta o tiganca , ca cica sa nu imi gasesc deloc perechea in dragoste, decat ceilalti.

Si cica ..toate fetele ce se culca cu mine, isi intalnesc dupa aceia sufletul pereche. :bye: :bye: :doh:

Vaiiii de mineeeee... :) ce sa fac..ajutati-ma va rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu,al in cauza...cu vrajile...tine-te cu dintii de biserica si de dezlegari.E cel mai sigur...altfel,dai din lac in putz. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie mi s-au facut vraji.

Mi-a spus asta o tiganca , ca cica sa nu imi gasesc deloc perechea in dragoste, decat ceilalti.

Si cica ..toate fetele ce se culca cu mine, isi intalnesc dupa aceia sufletul pereche. :bye: :bye: :doh:

Vaiiii de mineeeee... :) ce sa fac..ajutati-ma va rog.

dejeaba razi tu laurel dar a patit-o cineva f apropiat ca il legase o tipa si toata lumea ii zicea ca e urata si rea si el nu si nu pana pe strada s-a intalnit cu o tiganca, vorba vine tiganca ca era blonda cu ochi albastri dar imbracata si vorbea ca ele , si dezlegarea s-a facut cu par pubian si nu stiu ce alte boscorodeli stiute de ea :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hhmm... pe langa alchimie, m-am interesat si de magie, telepatie etc si sa stii, persoana care sa gasesti sa-ti zica concret de farmece gasesti foarte rar... si-n plus, daca le faci tu, se intorc impotriva ta .. ele au legatura cu diavolul, cu tot ceea ce e legat de diavol, chiar vrei sa iei legatura cu el? eu m-as mai gandi in locul tau ...

nu exista diavol..credeam ca ai aflat deja... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu exista diavol..credeam ca ai aflat deja... :lol2:

 

nu asta se discuta aici

 

nu e prima data cand replicile tale sunt in afara subiectului, asa ca iti promit ca data viitoare iti iei warn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×