Sari la conținut
Forum Roportal
cosmo28u

ultimul om din lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce ati face daca intr-o zi v-ati trezi si ati observa ca ca toti oamenii au disparut si ca sunteti singur pe lume?

 

ar fi interesant si niste scenarii mai complexe nu doar raspunsuri scurte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-as duce la prima farmacie iesita in cale si as lua din raft un test de sarcina. Daca ar iesi pozitiv, m-as apuca de studiat medicina sa ma pot asista singura la nastere. :tease: Mi-as administra singura pastile pentru fixarea sarcinii - ca am antecedente, si as sta cit mai cuminte, sa nu se supere bebe....

 

Daca testul ar iesi negativ, as da timpul inapoi si mi-as lua si fetita cu mine... Daca stau si ma gindesc bine, indiferent cum ar iesi testul de sarcina, tot m-as intoarce dupa cea mica... :crazy: :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai...m-as clona (doamne cum sa ramana pamantul fara una ca mine!?), l-as clona pe sotul meu ... mi-as bate clona ca s-a dat la clona sotului meu...As clona inca cativa oameni...si eu as fi SEFUL LOR! (Ce idee bizara!). In concluzie as dori sa ma mai joc cu semeni de-ai mei.(cand spun joc nu ma refer la sex, da!) Probabil ca as fi un mare tiran si m-ar ucide in final (dar sa nu uitam...m-am clonat deja!) :) :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×