Sari la conținut
Forum Roportal
cosmo28u

ultimul om din lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As face dragoste cu o maimuta!!! una cat mai apropiata de om ca aspect!

 

Nu serios cred ca as profita cat mai mult de viata!!

As pleca sa vizitez...cu Iahturi,masini de lux de ce nu elicoptere sau avioane tot ce se poate...pe gratis!

Editat de florin_symi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hihihi...mi-as face propriul meu imperiu format din animale si tehnologie sofisticata si apoi m-as duce in recunoastere pe alte lumi paralele...poate ma intalnesc cu Anca :P

apoi m-as plimba in timp...iar cand obosesc ma intorc inapoi in lumea mea....sincer m-as simti foarte bine sa fiu singura :P , fara nimeni pe cap.... :beee:

 

aaa, si daca reusesc voi ajuta intelectual lumile mai putin dezvoltate si voi face tot posibilul sa elimin imperiile "rele"

nice, nu? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as muri si eu oricum o singura persoana conteaza pt mine pe lumea asta as vrea sa ma sinucid dar e prea complicat si urat cu totul k mor incet am slabit 14 kg intr o saptamana fumez k un turc si stau in casa de sarbatori

post-72728-1167309536_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as trai asa in singuratate si m-as pregati cu amanuntul moartea as posti si traind fara pacat as spera sa ajung de-a dreapta tatalui...probabil la cat de :stars: sunt m-as aseza singura si-n groapa :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-as trezi singura pe lume?

 

Pai asta ar insemna: nu tv, nu radio, internet gratis dar voi fi singurica pe net, imi voi putea face de cap pe net si asta si gratis.

Nu ma voi plictisi deoarece voi putea conduce orice masina vreau, ma pot duce oriunde vreau, in orice loc, nu voi avea nevoie de carnet fiindca nu vor mai fi nici politisti, voi putea alimenta gratis, toate masinile vor fi ale mele si toate casele si blocurile si inclusiv toata lumea va fi a mea. De mancat voi putea manca gratis din orice supermarket sau magazin alimentar. Masinile fabricilor imi vor face mancare si robotii japonezilor imi vor fi sclavi. Voi deveni cea mai bogata fiindca voi avea o planeta intreaga la dispozitie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca m-as trezi singura pe lume?

 

Pai asta ar insemna: nu tv, nu radio, internet gratis dar voi fi singurica pe net, imi voi putea face de cap pe net si asta si gratis.

Nu ma voi plictisi deoarece voi putea conduce orice masina vreau, ma pot duce oriunde vreau, in orice loc, nu voi avea nevoie de carnet fiindca nu vor mai fi nici politisti, voi putea alimenta gratis, toate masinile vor fi ale mele si toate casele si blocurile si inclusiv toata lumea va fi a mea. De mancat voi putea manca gratis din orice supermarket sau magazin alimentar. Masinile fabricilor imi vor face mancare si robotii japonezilor imi vor fi sclavi. Voi deveni cea mai bogata fiindca voi avea o planeta intreaga la dispozitie.

Mai dar avansati mai suntem!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×