Sari la conținut
Forum Roportal
cosmo28u

ultimul om din lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

florin_symi. Pai daca as fi singura gandestete. Nu ar avea cine sa lucreze la radio si tv sa asigure emisiunile. Deci tv-ul va avea purici tot timpul iar radioul doar fasiitul undelor in aer. Findca nu vor mai fi oameni care sa asigure emisiunile. Dar internetul va ramane in picioare atat timp cat toate serverele din lume vor fi deschise. Si normal ca voi avea toata planeta GRATIS la dispozitie findca nu voi mai avea cui sa platesc.

Si ce m-as distra de minune. O vacanta continua findca nu voi mai avea pt cine sa lucrez, vizitez locuri exotice pe gratisfara bani fara pasaport. Cand mi-e foame am toate magazinele din lume la dispozitie pe gratis.

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hei, hei!

:think: :crazy:

 

am atasat aceasta melodie, pentru ca se potriveste de minune cu subiectul!

 

Omul este un "animal" social, asadar ideea de a te bucura ca esti singurul pe terra e de-a dreptul puerila.

Primele zile, voi fi debusolata, voi cauta disperata in orice coltisor o alta fiinta, multumindu-ma chiar si cu o pisica, apoi ma va cuprinde TEAMA!

Si in final, indiferent ca voi avea posibilitatea sa vad intreaga planeta, voi muri de SINGURATATE si TRISTETE.

Nu exista BUCURIE fara posibilitatea de a o imparti cu cineva.

Un scenariu de-a dreptul terifiant, pe care nu vreau sa-l traiesc nicicand (nici macar in vis).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As incerca sa ma asigur ca este intr-adevar asa, as mai cauta un timp, apoi m-as distra, as calatori, as naviga toata ziua pe net...

 

 

florin_symi. Pai daca as fi singura gandestete. Nu ar avea cine sa lucreze la radio si tv sa asigure emisiunile. Deci tv-ul va avea purici tot timpul iar radioul doar fasiitul undelor in aer. Findca nu vor mai fi oameni care sa asigure emisiunile. Dar internetul va ramane in picioare atat timp cat toate serverele din lume vor fi deschise. Si normal ca voi avea toata planeta GRATIS la dispozitie findca nu voi mai avea cui sa platesc.

Si ce m-as distra de minune. O vacanta continua findca nu voi mai avea pt cine sa lucrez, vizitez locuri exotice pe gratisfara bani fara pasaport. Cand mi-e foame am toate magazinele din lume la dispozitie pe gratis.

 

Mai, voi chiar v-ati obijnuit cu binele :hi: !!!! Cum sa ramana internetul in picioare, daca nu o sa mai fie nimeni sa asigure curentul? :blink:

 

Si voi a-ti avea nevoie sa va luati un generator pe baza de motorina sau benzina sa va mearga calculatorul... Pana la urma, tot mai bine cu oameni, nu credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face daca intr-o zi v-ati trezi si ati observa ca ca toti oamenii au disparut si ca sunteti singur pe lume?

 

Mi-as cumpara plastilina si i-as face chipu' baiatului meu drag.....

 

Uh, ar fi trist ca naiba sa nu fie oameni in juru' meu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-as cumpara plastilina si i-as face chipu' baiatului meu drag.....

 

Uh, ar fi trist ca naiba sa nu fie oameni in juru' meu!

Cu lanturi de aur? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand mi-e foame am toate magazinele din lume la dispozitie pe gratis.

da, dar unele alimente ar expira foarte repede, astfel ca atunci cind ai fi nevoita sa intri intr-un magazin primul lucru te va lovi un miros pestilential...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×