Sari la conținut
Forum Roportal
cosmo28u

ultimul om din lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand cred ca m-as duce la un magazin de arme pt. a ma apara de animale.

Ar trebui sa ma pun pe invatat.Ca sa pot calatori in toata lumea trebuie macar un vapor sa il pot controla.

As incerca sa pilotez un avion si un elicopter.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face daca intr-o zi v-ati trezi si ati observa ca ca toti oamenii au disparut si ca sunteti singur pe lume?

 

ar fi interesant si niste scenarii mai complexe nu doar raspunsuri scurte

 

 

Cand 'oi avea norocul asta vreodata?

Practic, nu-mi doresc asa ceva, insa n-ar fi o idee rea daca ma gandesc mai bine. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

naspa...pe de o parte..nu mai sunt medici...curve

te mananca cainii vagabonzi

 

pe de alta parte atat cat mai traiesti(o vreme) ...te bucuri de ce au lasat altii in urma...esti -intradevar liber- ai sa muncesti o vreme

pe urma te cureti repede si tu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face daca intr-o zi v-ati trezi si ati observa ca ca toti oamenii au disparut si ca sunteti singur pe lume?

 

ar fi interesant si niste scenarii mai complexe nu doar raspunsuri scurte

As scrie un roman.... "Singur pe lume" de eu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valeu ,ce n-as face pey:

 

-ma duc intrun supermarket iau casete cu muzica( ca sa nu pierd vremea) ,videoclipuri,filme,pc,harti(k sa nu ma pierd)ghid turistic,haine,mancare etc etc ........fac rost de o rulota,la inceput una mai mica....merg prin toata Romania,ma duc la Bucuresti,si iau de la salon o rulota super-meseriasa,ca si cum ar fi o second-home,iau de mancare....tot tot ce e necesar,si: Merg prin lume,dar stiti cum merg? frumos de tot,mai mananc putin,ma uit la un film,mai facem o LOL :)),si merg prin lume cu speranta ca am sa mai intalnesc pe vreo cineva ,caci eu fiind in interiorul povestii ,nu stiu ca sunt singurul ce mai traieste....iti dai seama?,merg prin tibet,sahara,siberia,marele capitale....vai de capul meu!....bineinteles ca mas plictisi,dar speranta ca poate,poate gasesc pe cineva.

 

Dupa ce ma asigur ca am vazut aproape tot pamantul,sau toate lucrurile ce mi se par interesante la Terra. Dupa vreo 2 sau 3 ani,cred ca mas sinucide, si nu in orice mod,mas arunca de pe cascada Niagara :jester: :jester:

 

Oricum ar fi fff misto,mias trai zilele,lunile,anii aceia fff activ ,si cand mas sinucide as putea zice ca miam trait viatza

 

Just think about it!

 

si sa spun sincer.........referitor la intrebarea ,daca neam dori sau nu acest lucru,sa fim singuri pe lume!

 

Sa recunoastem,marea majoritate neam saturat,adica nu....neam plictisit de viata ,ce plm multe lucruri mai are de oferit,si pentru acelea ai de asteptat multa vreme.......asa ca 1-2 ani de libertate si totodata de cunoastere,de implinire spirituala,si multumit ca nai trait ca boul pe pamant ,fara sa stii si sa vezi,si sa simti tot ce e pe el...........Parerea mea,chiar si acu mias dori sa fiu singurul pe lume,daca nu....cu o fata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-as duce prin toate magazinele si toate parcurile de distractii si as incerca tot ca nu am facut pana acum. mi-as face de cap si as manca tot felul de lucruri scumpe, dupa care m-as sinucide :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×