Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Evaluează acest topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 membri au votat

  1. 1. Esti multumita de corpul tau?

    • Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

    • Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21


Postări Recomandate

Din pacate numai sant asa de multumita ca inainte.Am pus 5 kg pe parcursul a 2 ani.Am incercat cu sport,ceai antiadipos,masaj pt slabit,am renuntat chiar si la bauturile carbogazoase si am trecut pe ceaiuri naturale insa cele 5 kg numai vor sa plece.De felul meu am soldurile late,intr-un timp chiar ma interesasem de o operatie de micsorare.Majoritatea m-au privit ca pe o nebuna insa eu eram fixata pe ideea mea.Din fericire mi-a trecut insa acum ma streseaza problema celor 5 kg.Am facut niste teste in tara sa vad motivul ingrasarii mele si rezultatul a fost:mostenire genetica.Ma gandesc cu groaza la rezultatul asta:tata e mai osos ca si mine insa mama e gen vacuta Fulga :)

Incearca sa mananci in felul urmator: 80% din potol sa fie reprezentat de carbo. complex (fructe, legume, nuci etc.), 5 % de grasimi (nu mai mult), 10-15% produse animaliere. In paralel cu asta fac 30 de minute de cardio pe zi. Aerobic sau alergare sau ce vrei tu. O sa vezi rezultate spectaculoase in vreo doua-trei luni. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu pot spune c-am fost vreodata total multumita de felul in care arat.....dar am spus intotdeauna....cui ii placi, ii placi oricum :yahoo:

si de cand am pus vreo 6 kg....lumea spune ca in sfarsit arat si eu a ....femeie... :) (cum oi fi aratand inainte?????)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca sa mananci in felul urmator: 80% din potol sa fie reprezentat de carbo. complex (fructe, legume, nuci etc.), 5 % de grasimi (nu mai mult), 10-15% produse animaliere. In paralel cu asta fac 30 de minute de cardio pe zi. Aerobic sau alergare sau ce vrei tu. O sa vezi rezultate spectaculoase in vreo doua-trei luni. Succes!

Ma crezi sau nu cam asa mananc de ceva timp.La capitolul sport am interzis de o perioada din cauza unor probleme la coloana.Probleme ce m-ar putea lasa in scaunul cu rotile din cauza unor miscari putin mai bruste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma crezi sau nu cam asa mananc de ceva timp.La capitolul sport am interzis de o perioada din cauza unor probleme la coloana.Probleme ce m-ar putea lasa in scaunul cu rotile din cauza unor miscari putin mai bruste.

Imi pare rau. Ai grija de tine. Poti sa faci putin stretching daca ai chef si daca te lasa corpul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt multumita si nu cred ca as schimba ceva , probleme cu kilogramele n-am avut niciodata desi mananc bine de tot!

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte!

me 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×