Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Evaluează acest topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 membri au votat

  1. 1. Esti multumita de corpul tau?

    • Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

    • Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21


Postări Recomandate

Si eu vreau muschi si un chip mai aprig..care ma vede zice ca-s prea cuminte :flowers:

Si mai vreau si vreo 5 kg in plus, si par oleaca ondulat si ochi albastrii si unghii mai moi si gene mai lungi si mai desteapta si mai mai....vreau sa fiu zana din povesti :focus:

 

Hum..ce atata tura-vura...asta sunt..cine ma place ..ma place asa cum sunt. :cry: ...ma consider ok, am un cap, 2 maini, 2 picioare, 2 sani, un fund, 2 ochi, un gat....sunt unii care nu le au pe toate si nu se plang :flowers:

 

asa e!! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt prea multumita de corpul meu, mi-ar trebui ceva muschi, dar mi-e lene sa fac sport.

 

PS. Markala sondajele tale sunt foarte faine! Bravo!

 

 

mersi mersi...imi place sa fac sondaje... poate unul sau doua au fost inspirate, restul de la mine :cry:

 

Si eu vreau muschi si un chip mai aprig..care ma vede zice ca-s prea cuminte :flowers:

Si mai vreau si vreo 5 kg in plus, si par oleaca ondulat si ochi albastrii si unghii mai moi si gene mai lungi si mai desteapta si mai mai....vreau sa fiu zana din povesti :flowers:

 

Hum..ce atata tura-vura...asta sunt..cine ma place ..ma place asa cum sunt. :cry: ...ma consider ok, am un cap, 2 maini, 2 picioare, 2 sani, un fund, 2 ochi, un gat....sunt unii care nu le au pe toate si nu se plang :flowers:

 

 

dah cu asta ai dreptate... cine te place, te place asa cum esti, nu tre sa stai sa arati ca altcineva... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am reusit sa slabesc vreo 4 kg, am ajuns la greutatea pe care mi-o doream, dar mai am de lucrat putin cu abdomenul.... :cheer:

 

las` k te descurci :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja e mai bine....merci de incurajari

cine te place,te plce si asa... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt cam plinuta, dar stiu sa ma imbrac avantajos, sa imi ascund defectele.Am si eu ceva celulita pe picioare , si asta ma supara, dar atata timp cat sunt sanatoasa e ok :crazy: Nu pot sa zic ca sunt indragostita de infatisarea mea, dar am aratat eu si mai rau ca acum alta data, asa ca ... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de parca ar fi cineva perfect.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu vreau muschi si un chip mai aprig..care ma vede zice ca-s prea cuminte :flowers:

Si mai vreau si vreo 5 kg in plus, si par oleaca ondulat si ochi albastrii si unghii mai moi si gene mai lungi si mai desteapta si mai mai....vreau sa fiu zana din povesti :friends:

 

Hum..ce atata tura-vura...asta sunt..cine ma place ..ma place asa cum sunt. :) ...ma consider ok, am un cap, 2 maini, 2 picioare, 2 sani, un fund, 2 ochi, un gat....sunt unii care nu le au pe toate si nu se plang :spiteful:

 

bvo myrelutz, asa zic si eu :spiteful: ca sa fiu sincera, as vrea niste sani ceva mai maricei (i-am avut odata, da s-au dus odata cu kilogramele :good: ) si 5 kg in plus. Poate daca as manca s-ar rezolva problema, dar de 2 ori pe zi nu cred ca e suficient :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As fi pe deplin multumita de cum arat, daca as mai slabi vreo 2-3 kg... O sa se intample si asta, m-am apucat iar de exercitii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu sunt multumita si nu-mi place absolut nimic la mine. Sunt urata si dizgratioasa, dar sunt impacata cu ideea. Asta sunt, n-am bani de operatii estetice.

 

nu exista femeie urata, doar femeie neaingrijita , nu v mai subestimati fetelor ca toate sunteti frumoase in felul vostru si fiecare tre sa scoata in evidenta ce are m frumos, pai nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×