Jump to content
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Rate this topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 members have voted

1. 1. Esti multumita de corpul tau?

• Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

• Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21

Recommended Posts

Nu sunt multumita si nu-mi place absolut nimic la mine. Sunt urata si dizgratioasa, dar sunt impacata cu ideea. Asta sunt, n-am bani de operatii estetice.

Nu sunt multumita si nu-mi place absolut nimic la mine. Sunt urata si dizgratioasa, dar sunt impacata cu ideea. Asta sunt, n-am bani de operatii estetice.

Valeuuuu...te omor :crazy:

Fata!! tu cand te-ai uitat ultima data in oglinda?? ai vazut ce ten fain ai?? ai incercat sa te dai cu fond de ten si un machiaj discret?? prima data atragi prin privire si aspect fizic. Ai incercat ceva viu colorat?? pune accent la sani :focus:

daca ma intrebati acum 3 ani, aveam alt raspuns, acum sunt nemultumita....is sedentara, am o mie de alte probleme si nu am nici timp, nici chef sa fac sport

chiar daca in ultima vreme, am mai pus ceva pe mine, ma simt ok in pilea mea. doar cand ma mai strange cate o fusta, ma enervez putin dar trece repede :focus:

eu nu sunt multumita de corpul meu!!

si,si eu ma consider urata,dar..m'am impacat cu ideea!! :focus:

eu sint foarte multumita de corp si asta se vede in exterior. chiar daca am de lucrat la abdomen sau mi-as dori brate mai ferme. conteaza mult cum te prezinti si ce atitudine ai. :doh: parerea mea.

nu sunt prea multumita de corpul meu, mi-ar trebui ceva muschi, dar mi-e lene sa fac sport.

PS. Markala sondajele tale sunt foarte faine! Bravo!

Si eu vreau muschi si un chip mai aprig..care ma vede zice ca-s prea cuminte :flowers:

Si mai vreau si vreo 5 kg in plus, si par oleaca ondulat si ochi albastrii si unghii mai moi si gene mai lungi si mai desteapta si mai mai....vreau sa fiu zana din povesti :flowers:

Hum..ce atata tura-vura...asta sunt..cine ma place ..ma place asa cum sunt. :focus: ...ma consider ok, am un cap, 2 maini, 2 picioare, 2 sani, un fund, 2 ochi, un gat....sunt unii care nu le au pe toate si nu se plang :flowers: