Sari la conținut
Forum Roportal
Armina

Esti multumita de corpul tau?

Evaluează acest topic

Esti multumita de corpul tau?  

188 membri au votat

  1. 1. Esti multumita de corpul tau?

    • Da, total multumita.
      36
    • Multumita, dar nu in totalitate.
      102
    • Nemultumita.
      27
    • Total nemultumita.
      17
    • Nu raspund.
      6
  2. 2. Ce iti place mai mult la corpul tau?

    • Tot.
      37
    • Sanii.
      36
    • Abdomenul.
      19
    • Posteriorul.
      30
    • Picioarele.
      34
    • Altceva. (ce anume??-scrie)
      11
    • Nimic.
      21


Postări Recomandate

sunt..."inalta, frumoasa shi dejteapta"

ia sa ma laud si eu putin dom le :( apropos de ce zici tu WWE, eu ma caracterizez mereu "mica, grasa si urata", cu toate nu i in totalitate asa :lol: sunt intr adevar micuta (160 cm), dar am 40 kg si urata in draci nu s :) deci ...ma cam alint. nu fac sala (pt ca sunt o lenesa incurabila), mananc tot ce prind, la orice ora...nu mi refuz absolut nimic. de fapt...ca sa fiu sincera nu fac nici un efort ca sa ma mentin. tre sa recunosc ca sunt cam stresata si probabil de asta nu ma ingras. si ca sa n o mai lungesc...sunt multumita de mine, de cum arat si de cine sunt. si va recomand sa va ganditi de mai multe ori inainte sa spuneti ca sunteti urate si grase. sunt chestii mai interesante decat aspectul fizic sau greutatea. mai ales la o fata!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io una sint destul de multumita... daca in ultimii 20 de ani greutatea mea variaza doar cu vreo 2-4 kg (maximul se intimpla iarna si nu-mi fac probleme, asa string rezerve...)Totusi, s-a mai intimplat de 2 ori sa am cu vreo 15 kg in plus, dar dupa ce au venit bebelusii, am revenit la forma initiala...Sanatate va doresc, asta-i cel mai important lucru...si sa fiti iubite!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in mare sunt multumita. consider ca arat relativ bine - si ceilalti ma considera la fel - ... dar ce folos... ca nu ramane nici unul :friends:

Editat de angryChair

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in mare sunt multumita. consider ca arat relativ bine - si ceilalti ma considera la fel - ... dar ce folos... ca nu ramane nici unul :focus:

Si acum..te resemnezi..? :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si acum..te resemnezi..? :friends:

 

pai ce sa fac... ca oricat ma zbat si ma agit tot asa se intampla... imi vad de treaba si astept, vreun miracol... poate pe la 80 mi-oi gasi si eu, sau nu :focus: ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ce sa fac... ca oricat ma zbat si ma agit tot asa se intampla... imi vad de treaba si astept, vreun miracol... poate pe la 80 mi-oi gasi si eu, sau nu :focus: ...

Ete scartz..sint convins ca sint destui dar nu ai vezi tu .. :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu, in mare parte sunt multumita de corpul meu :blink:

si nu cred ca este cineva caruia sa-i placa absolut totul la corpul lui...ceva, ceva, tot trebuie sa fie, un defect oricat de mic :cool:

 

pai ce sa fac... ca oricat ma zbat si ma agit tot asa se intampla... imi vad de treaba si astept, vreun miracol... poate pe la 80 mi-oi gasi si eu, sau nu :o: ...

 

eu sunt de acord cu laurent-III-rd :D

pentru fiecare exista o persoana potrivita......daca tu nu o vezi asta e alta problema

si incearca sa gandesti si tu putin mai pozitiv.......gandind negativ nu castigi nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in mare sunt multumita. consider ca arat relativ bine - si ceilalti ma considera la fel - ... dar ce folos... ca nu ramane nici unul :blink:

 

 

Poate ca nu are nimic de-a face cu aspectul tau fizic si mult de-a face cu personalitatea ta ?

 

La asta te-ai gandit ?

 

:cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in mare sunt multumita. consider ca arat relativ bine - si ceilalti ma considera la fel - ... dar ce folos... ca nu ramane nici unul :cool:

 

 

E vina lor. Nu stiu ce pierd.... :blink: Keep walking.... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E vina lor. Nu stiu ce pierd.... :blink: Keep walking.... :cool:

 

O sa te dea in judecata Johnny Walker ca le folosesti sloganul fara a indica sursa :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×