Sari la conținut
Forum Roportal
tyna_v

Noi, femeile, avem intotdeauna orgasm? Lipsa placerii/orgasmului ma face frigida?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai da sa dea aici detali ca astia mai batrani stiu cu ce se mananca. Nu?

 

Pai eu pun intrebari serioase si Fluturel ma ia cu kilometrajul. La ce sa ma mai astept? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este o problema grava asta .... sa nu ai orgasm!? .. eu nu imi imaginez cum ar fi sa fac dragoste fara sa simt orgasmul ... Totusi imi amintesc ca am trecut si eu prin asa ceva ... dar imi facea placere atingerea lui si managierea si chiar cuvintele care mi le soptea la ureche ... si imi puneam aceiasi intrebare... dar am auzit undeva, ca este important si sa te simt pur si simplu bine cu persoana care iti este alaturi de tine.

 

 

dupa cat timp ai avut orgasm cu prietenul tau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... am auzit undeva, ca este important si sa te simt pur si simplu bine cu persoana care iti este alaturi de tine.

 

 

Este extrem de important sa te simti bine in compania persoanei alese pentru distracite ca altfel nu ajungi departe, practic nu se intimpla nimic !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai eu pun intrebari serioase si Fluturel ma ia cu kilometrajul. La ce sa ma mai astept? :P

 

Hai ... tu pui intrebari serioase. Tu ai aruncat cu bolovanu ! Oricum ... cred ca am spus ce conteaza. Mintea si nu jucaria. SI asteptam sa ne mai raspunda la ce am intreabat-o.

 

Si Chrissa tine minte , oamenii nu sunt la fel din acest punct de vedere. O femeie PERFECT normala poate sa iti raspunda am avut orgasm dupa 2 saptamani ... si alta femeie tot PERFECT normala poate sa iti zica ca nici nu stie ce e orgasmul.

 

Fiecare om are un prag, care difera. Tu descopera-l pe al tau, lasa alte femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce femeile cand fac sex fac ca trenul,fac in toate felurile?asa se manifesta orgasmul? :P

 

 

 

Doar intrebi cum se manifersta orgasmul ??? Precis ai pierdut trenul .... ;)

 

 

Cand o femeie este cu un barbat in pat sau ori unde, tensiunea arteriala se ridica, inima bate mult mai tare si daca-i place de acel barbat foarte mult !!! urla de fericire si geme de placere !!!

 

A face ca trenul .... poate fi comparat doar la respiratia ei foarte rapida :) pe care n-o poate controla si nici nu vrea in acel moment de extaz.

 

Trebuie doar avut grija ca numele cui strigi in acel moment, sa nu jignesti partnerul !!! sa se mai opreasca trenul si alta data in acea Halta. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand o femeie este cu un barbat in pat sau ori unde, tensiunea arteriala se ridica, inima bate mult mai tare si daca-i place de acel barbat foarte mult !!! urla de fericire si geme de placere !!!

Fals... sunt si persoane foarte discrete... pe care trebuie sa le crezi pe cuvant... ok... poate mai sesizesi anumite contractii musculare, anumite spasme... dar.... "urla si geme".... eu nu-mi aduc aminte sa fi avut parte de asa ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×