Sari la conținut
Forum Roportal
tyna_v

Noi, femeile, avem intotdeauna orgasm? Lipsa placerii/orgasmului ma face frigida?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fals... sunt si persoane foarte discrete... pe care trebuie sa le crezi pe cuvant... ok... poate mai sesizesi anumite contractii musculare, anumite spasme... dar.... "urla si geme".... eu nu-mi aduc aminte sa fi avut parte de asa ceva...

 

 

eu cred ca mi-ar fi rusine sa incep sa gem si sa urlu cand fac sex..m-as simtii ridicola sa zic:Ohh!daaa!!sa tip prin camera ..am facut si eu sex de 3 ori in viata mea dar nu ma manifestam..nici nu simteam..si ce e ala orgasm ca tot n-am inteles!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca mi-ar fi rusine sa incep sa gem si sa urlu cand fac sex..m-as simtii ridicola sa zic:Ohh!daaa!!sa tip prin camera ..am facut si eu sex de 3 ori in viata mea dar nu ma manifestam..nici nu simteam..si ce e ala orgasm ca tot n-am inteles!!

:P Orgasm = punctul culminant - maxim, descarcare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca mi-ar fi rusine sa incep sa gem si sa urlu cand fac sex..m-as simtii ridicola sa zic:Ohh!daaa!!sa tip prin camera ..am facut si eu sex de 3 ori in viata mea dar nu ma manifestam..nici nu simteam..si ce e ala orgasm ca tot n-am inteles!!

te-ai simti ridicola ACUM pt ca ai facut sex doar de 3 ori. Astepta pana vei pierde sirul si pana vei intalni partenerul care te va face sa gemi fara sa vrei. Probabil ca atunci vei afla si ce inseamna orgasmul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa cat timp ai avut orgasm cu prietenul tau?

 

 

Dupa 2 ani... nu am schimbat partenerul si a fost bine, il iubesc, poate ai nevoie de un clic emotional ... cu siguranta la mine asa a fost .... Eu sunt sigura ca o sa fie bine la tine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa 2 ani... nu am schimbat partenerul si a fost bine, il iubesc, poate ai nevoie de un clic emotional ... cu siguranta la mine asa a fost .... Eu sunt sigura ca o sa fie bine la tine ...

 

 

la mine tot sunt 2 ani de cand sunt cu prietenul meu...oricum sexul conteaz si el dar conteza mai mult sentimentel de iubire dintre noi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la mine tot sunt 2 ani de cand sunt cu prietenul meu...oricum sexul conteaz si el dar conteza mai mult sentimentel de iubire dintre noi..

 

 

Comunicati in pat ? I-ai spus ce iti place..... ce nu iti place ? Am fost impreuna 6 ani intre timp ne-am prefectionat ... am ajuns sa ne completam si sa fie totul perfect... spune ca nu reuseste sa mai fie cu cineva cum a fost cu mine .... este important si pentru un barbat ca sa ai orgasm ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Comunicati in pat ? I-ai spus ce iti place..... ce nu iti place ? Am fost impreuna 6 ani intre timp ne-am prefectionat ... am ajuns sa ne completam si sa fie totul perfect... spune ca nu reuseste sa mai fie cu cineva cum a fost cu mine .... este important si pentru un barbat ca sa ai orgasm ....

 

 

nu e problema....comunicam foarte bine...ma stie bine si eu pe el..di toate punctele de vedere...ne intelegem foarte bine ..si ne iubim mult..ne gandim sa ne si casatorim pe viitor :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e problema....comunicam foarte bine...ma stie bine si eu pe el..di toate punctele de vedere...ne intelegem foarte bine ..si ne iubim mult..ne gandim sa ne si casatorim pe viitor :)

 

 

Si eu comunicam foarte mult :P ... Casa de piatra va doresc .... si noi avem planuri de casatorie ... dar deocamdata suntem despartiti ;) (ce e si cu viata asta )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si eu comunicam foarte mult :P ... Casa de piatra va doresc .... si noi avem planuri de casatorie ... dar deocamdata suntem despartiti :) (ce e si cu viata asta )

 

despartiti in sens ca nu sunteti impreuna momentan..sau despartiti tu esti undeva si el in alata parte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×