Sari la conținut
Forum Roportal
tyna_v

Noi, femeile, avem intotdeauna orgasm? Lipsa placerii/orgasmului ma face frigida?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi cer scuze. Care-s cei/cele care nu s-au straduit suficient? :P

 

cei/cele care nu au terminat cursa de 10km / 25km ... 40km ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am auzit ca la primul contact te doare in gat .Poate ea a ramas cu durerea de gat .:)

 

TAAAAAAREEEEE :P

 

Uite cine e amuzanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa ma bag si eu in discutie ?

 

Este adevarat ca multe femei nu au avut un orgasm in viata lor ... este posibil ca sa faca sex cu o singura persoana si totusi sa nu ajungi la momentul orgasmului cu persoana respectiva, din simplu motiv pentru ca nu este lipsa de comunicare ... nu face ceea ce trebuie si chiar daca face ceea ce iti place nu face cum ar trebuie ! :)

 

Sunt unele femei care ajung la orgasm numai si numai cand li se face Cunnilingus... sunt altele care nu au nici un fel de problema ... poate chiar totul vine din interior :D sau este prea simplu sa il vedem .. e un clic care se declansheaza

 

As vrea sa va povestesc din experienta mea proprie ... dar cu siguranta nu am avut din prima orgasm .. a trecut o perioada ... chiar anii pot sa spun ;) Nu am schimbat partenereu ...si a meritat ... Acum, pot sa spun cu mana pe inima ca imi cunosc corpul .. pot sa am orgasm la orice moment din zi si din noapte :doh: :P I am happy :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×