Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din scandalul Mutu, Laura Andresan a avut cel mai mult de castigat.

A ajuns in ziarele straine, a dat interviuri pentru posturile de televiziune.

Ma bucur totusi ca:

"CNA a decis in sedinta de joi sa adreseze somatii publice posturilor TVR1, Antena 1 si Prima TV pentru ca au difuzat in cadrul stirilor de miercuri declaratiile Laurei Andresan despre Adrian Mutu fara a fi sustinute de probe si fara a solicita un punct de vedere al persoanei acuzate sau invocate."

Sursa: [url="http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?page=articol

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...pot zice cu mina pe inima ca Mutu a fost un mare dobitoc...dar se pare ca si-a invatat lectia...sau cel putin asa lasa sa se vada...si acuma ceva vreme vedeai pe toate posturile ca de cum aparea vreo noua fufa primul care se ducea la usa ei era nenea Mutu...in fine ma intreb cat o sa reziste noua lui casatorie...in orice caz ii urez casa de piatra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stau si ma gandesc ce fel de barbat intreg la minte ar vrea o relatie (ma refer la una serioasa care sa dureze mai mult de 3 ore) cu femeia asta. cat despre viitorul ei in muzica...la ce versuri are...mai bine nu ma pronunt. sper ca nu i-am suparat pe "fanii ei adevarati"....nu as putea sa mi-o iert. :Pe :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E de prost-gust femeia asta, ma dezgusta total. :friends: :doh:

100% adevarat. fiinta aia face femeile de ras,culmea e ca o astfel de 'femeie' castiga cat 10 licentiate,mai mult ca un director,etc....asta arata ce sa cauta in tara asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
100% adevarat. fiinta aia face femeile de ras,culmea e ca o astfel de 'femeie' castiga cat 10 licentiate,mai mult ca un director,etc....asta arata ce sa cauta in tara asta.

Insa, din pacate, cam putini oameni au bun-gust. Ceea ce ne face pe noi, niste cunoscatori adevarati. :cry:

(Vroiam sa fiu rea aici ;) . Mi-a reusit? :friends: )

Din pacate, asta se cere, asta se ofera. Nu se existau astfel de specimene, daca nu era necesara existenta lor. Si nici nu castigau atat. :doh:

Dar...ce sa mai! Publicul romanesc....este fara de cusur! Inghite orice, fara sa se intrebe daca este digerabil. :doh:

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stiu de ce nu a fost inchis sau mutat acest topic. Cred ca i s-a facut destula publicitate acestei zdrente.

 

Rusine barbatilor care contribuie la mediatizarea si vedetizarea acestei categorii fiinte!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar nu stiu de ce nu a fost inchis sau mutat acest topic. Cred ca i s-a facut destula publicitate acestei zdrente.

tu urasti femeile? de ce? ce ti-au facut? :friends:

asa s-a spus si despre manele....si acum suntem pana-n gat in casuta lu' guta.

macar sa taxam mizeria decat sa ignoram,sperand sa treaca.

fiinta aia e o .............. care castiga cat presedintele romaniei,macar daca era frumoasa.dar are o sg calitate......tupeu de mahala.

ps. daca am jignit-o....sa nu se supere....si ea mi-a jignit retina,si bunul simt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu urasti femeile? de ce? ce ti-au facut? :friends:

 

Nu le urasc deloc. Chiar le apreciez, le respect, iar pe una chiar cred ca o voi iubi enorm. Ma refeream la femeile adevarate.

L. A. nu e decat o zdreanta penala!

Pacat ca a terminat o facultate si a avut un loc de munca la Casa Presei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×