Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Draga globalix, daca tu crezi ca toti sunt morti dupa respectiva aratare, treaba ta. Altii sunt mai selectivi, mai orgoliosi, mai fricosi ca ar putea apare in anumite "foi" de scandal, sau pur si simplu ar vrea dar n-au posibilitati. Eu sunt selectiv...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dapa ce am vazut emisiunea de la caenscay, cu laura eu nu mai cred nimic din ceea ce spuce , , , , dupa parerea mea e o curva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si noi suntem de aceeasi parere.... :twisted: ::): :twisted:

Dar nu e si proasta... a dovedit-o cand a negat ca in casa ei Mutu ar fi prizat cocaina, desi poza din Atac arata altceva (Mutu e intr-o pozitie ciudata, cu capul foarte apropiat de masa), dribland astfel un posibil proces in care ea ar fi fost acuzata ca in imobilul ei sa-au consumat droguri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti convinsa? Atata timp cat nimeni nu la-a pus sub acuzare pe Mutu pentru consum de droguri, desi el a recunoscut ca a consumat, de ce ar fi acuzata Balaura, pardon, Laura Andr.....?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai si tu dreptate... dar nu sti niciodata cine-i poarta pica "fetei"... mai ales in ultima vreme, cand pictorialele au curs garla... ::): Uneori, un singur pas gresit e de ajuns... dar... am aflat ca fata se cuminteste... se apuca de cantat... ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::): ::): ::): Ca si cum "fetele" de tot felul care zbiara sau miauna si spun ca sunt cantarete, au atarnate de gaturi cate o cheie de la vreo biserica! Balaura canta deja, la instrumente erotice! ::): ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai si tu dreptate... dar nu sti niciodata cine-i poarta pica "fetei"... mai ales in ultima vreme, cand pictorialele au curs garla...  ::): Uneori, un singur pas gresit e de ajuns... dar... am aflat ca fata se cuminteste... se apuca de cantat...  :-_-:  ::):  ::cry::

[snapbacca]23325[/snapbacca]

Tot ce e posibil!

La cate "oua" o fi consumat se poate apuca linistita de cantat . :o:

O fi vreo noua "privighetoare" :o: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un singur cuvant de zis despre ea... BI*CH!!

 

Cat de penibila poate sa fie o ... pentru putina publicitate... Jalnica!

Daca vrea sa consume "oua", problema ei... Dar de ce tre` sa ne spuna si noua? :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo - pentru cei care nu au auzit despre individa asta (cum sunt eu :"> ) ati face bine sa nu dauti cautare pe google - imagini pentru ca unii sa-ar putea sa se socheze de rezultate. Altii numai sa fie indignati. Si alti bucurosi. Asta e viata :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma lasa rece acest personaj pe numele ei Laura Andresan. Mi se pare ca se face prea multa valva pe spatele ei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×