Sari la conținut
Forum Roportal
-olivia-

parada gay la bucuresti

Postări Recomandate

cum spui tu... dar nu-ti doresc sa ai de-a face cu tiganii... ai sa ajungi la vorbele mele chiar de nu vei recunoaste pt ca nu-ti permite mandria...

traiesc in romania...asta spune totul.am avut conflicte cu tiganii....dar cele mai rele le-am avut cu romanii

eu nu spun ca multi nu au un comportament si caracter antisocial,aceia trebuiesc eliminati[vezi posturile mele de la ''pedeapsa cu moartea''] insa nu toti sunt cum crezi,doar majoritatea

iar mandria nu-mi permite sa persist in greseala :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am initiat acest topic sa ma convig de un lucru : suntem atat de intoleranti pe cat credeam ?

raspunsul DA ! si poate si mai mult!!!

 

am fost la parada si am avut un soc . nu mi-am imaginat ca poate exista atata violenta in limbaj si atitudine din partea unor oameni tineri (caci tinerii erau majoritari). m-am ingrozit sa-i aud tipand, aruncand cu pietre si comportandu-se ca niste bestii.

 

lucru surprinzator: am auzit o tiganga spunand: "mai daca vreti in europa sa stiti ca acolo asa e ! sunt parade d`astea pe strazi si nimeni nu arunca cu pietre in ei! am vazut eu !"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiai deja???

fereasca dumnezeu sa ajungi pe mana maselor....caci masa este facuta din: lemn,cuie,cepuri,aracet...si ca instrumente:ciocanul,fierastraul,rindeaua.....etc...

recunoaste-ti personajul :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
^ nice btw boys kissing is like so hot *am si eu cateva slabiciuni* :stars:

 

fiecare cu gusturile ei... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma intreb de unde rezulta frica asta teribila pe care o avem fata de minoritati, fie ele sexuale sau nu ?

pentru ca atitudinea pe care o vad este una rezultata in urma fricii.

sa ne imaginam ca in locul homosexualilor ar fi iesit in strada tiganii si ar fi cerut sa spunem tratament egal in scoli , la angajare, institutii etcsunt absolut convinsa ca aceeiasi care i-au huiduit pe gay ar fi facut-o si acum. "oamenii lu`Becali", noua dreapta, ultra ortodocsi sau pur si simplu golani, toti frustrati si ignoranti care habar n-au de ce arunca cu bolovani ... ar arunca cu pietre si in tigani si in unguri si in caini ... atata timp cat prin acest gest (biblic ?) cred ca se pot elibera de fricile care pun stapanire pe ei.

JOS NASONII !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×