Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

Legaturi interrasiale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mda... nu mi-as lua o negresa nici de nebun... am avut un instructor de kick boxing... omu era super curat si super aranjat, eee, cand transpira putin ne scotea pe toti din sala... gandeste-te sa fii cu una si sa transpire in timp ce faceti sex... jeez... oricat de curati ar fi... pute carnea pe ei... ca de altfel cum pute si pe rromi... fiecare avem un miros specific... doar ca cele 2 rase mai inchise la culoare au un miros mai neplacut... foarte neplacut chiar...

 

 

mai sunt si rromi care chiar nu pute carnea pe ei ,care nu mananca sminte chiar le detesta ,cat despre rasims eu nu am nici-o problema cu nici-o rasa sunt culturi intre culturi si oameni intre oameni asta nu depinde numai de culoarea pielii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e drept ca fiecare rasa are un miros specific. Noi nu-l simtim pe al nostru pentru ca ne-am obisnuit, dar alte rase il simt si probabil ca nu e placut nici pt ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e drept ca fiecare rasa are un miros specific. Noi nu-l simtim pe al nostru pentru ca ne-am obisnuit, dar alte rase il simt si probabil ca nu e placut nici pt ei.

 

alte rase spun despre albi ca miros precum puiul oparit :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da miros specific stiiu prea bine prima oara cand am simtit miros de turc am crezutca miroase a carne de oaie dar acum nu imi mai dau seama ptr ca m-am obisnuit ,si el a zis acelasi lucru despre mine ,dar asta nu inseamna ca pute sunt mirosuri straine ptr noi dar dupa ce le invatam nu mai e nici o problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
alte rase spun despre albi ca miros precum puiul oparit :doh:

 

:bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da miros specific stiiu prea bine prima oara cand am simtit miros de turc am crezutca miroase a carne de oaie dar acum nu imi mai dau seama ptr ca m-am obisnuit ,si el a zis acelasi lucru despre mine ,dar asta nu inseamna ca pute sunt mirosuri straine ptr noi dar dupa ce le invatam nu mai e nici o problema

 

nu e problema pentru cei dispusi sa accepte diversitatea

,,nu te da rotund daca ai mintea-n colturi'' :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marea prapastie o constituie barierele culturale - nu culoarea pielii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: si barierele culturale exista si in cadrul aceleasi rase

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marea prapastie o constituie barierele culturale - nu culoarea pielii

 

corect

poti asimila cunostinte din alte culturi dar mai putin sa le intelegi si sa adopti civilizatia, modul de gandire al altui popor asa cum nu poti sa gandesti in alta limba ci doar sa te exprimi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: si barierele culturale exista si in cadrul aceleasi rase

 

Categoric ca da , dar nu neaaparat insurmontabile cand exista o relatie foarte intensa si cei doi sunt dispusi sa gaseasca un punct comun

Barierele sunt insa mult mai inalte cand mai e vorba si de o etnologie diferita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×