Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

Legaturi interrasiale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu prea mai sunt astfel de oameni (rasisti). Am inceput sa ne modernizam si noi (la minte), intr-un final!

heidi am o surpriza pentru tine...poate la tine in cartier nu mai sunt rasisti..DAR SUNT INCA O GRAMADA..si or sa mai fie cat ii lumea din pacate! :P

 

Si de ce nu?! Am o prietena care este cu un negru din Africa de aproape un an... Si se inteleg foarte bine. :yahoo:

 

really? o prietena de-a ta? cu un negru? DIN AFRICA???? lasa-ma sa ghicesc..Coasta de Fildes? :crazy:

 

oooooo!!! "iVOIRien!!,tout s'explique!!" :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

corect...rasism exista,si va exista tot timpul........la fel si prostia.

dar eu am postat topicul...la sex behavior....nu la societate,nu la politica,dragoste sau paranormal.....

dpv sexual.......mie-mi plac tigancusele,la fel si mulatrele,asiaticele-mi par putin cam micute pt gustul meu...dar daca vad pe una care sa-mi placa. promit sa nu ratez ocazia :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
corect...rasism exista,si va exista tot timpul........la fel si prostia.

dar eu am postat topicul...la sex behavior....nu la societate,nu la politica,dragoste sau paranormal.....

 

imi cer scuze daca am dat cu offtopicul in gard...faceam conversatie cu heidi.

dar acum si tu trebuie sa recunosti ca o exprimare ca.." ...sau binele invinge?" nu ajuta deloc restrangerea subiectului la combinarea coloristico-sexuala :stars:

Editat de Dunedainul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi cer scuze daca am dat cu offtopicul in gard...faceam conversatie cu heidi.

dar acum si tu trebuie sa recunosti ca o exprimare ca.." sau pana la urma binele invinge" nu ajuta deloc restrangerea subiectului la combinarea coloristico-sexuala :crazy:

nu offtopicul ma deranjeaza...din contra.....

doar ca nici atata incrancenare la un capitol care ar trebui sa puna pe chip un zambet.....unde sunt bancurile,glumele,sicanele inteligente si ironia fina????????sa nu mai amintesc abilitatea ''roportalienilor'' de a da oricarui cuvant o conotatie sexuala...si a transforma si cea mai frivola dintre discutii...intr-un delicios flirt si schimb de idei :stars:

le astept cu drag :yahoo:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe mine si pe mai cine? :crazy:

pe toate :yahoo:

si astept si baietii...ca dovada de open mind :stars:

si daca ar fi sa nominalizez pe cineva.....harald

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu era sa-mi rup gatul pe strada dupa cateva tigancuse frumusele foc...si crede-ma ca nu-mi pasa nicidecum de culoare...din contra...le statea grozav acel cafeniu...si parul negru carliontat....stii doar ''ochii de tiganca''

Totul pana deschid gura. Atunci, ai sa te dezgusti, haoleo, sa moara mama daca te minte io pa tine, frumosule! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe toate :crazy:

si astept si baietii...ca dovada de open mind :stars:

si daca ar fi sa nominalizez pe cineva.....harald

 

Opaaaa :yahoo: :D

 

Si ca o curiozitate: tie iti plac "tigancile" alea mai stilate, nu? Nu alea care se spala o data pe saptamana... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
really? o prietena de-a ta? cu un negru? DIN AFRICA???? lasa-ma sa ghicesc..Coasta de Fildes? :yahoo:

 

oooooo!!! "iVOIRien!!,tout s'explique!!" :stars:

Foarte really, domnu' Bogdan. Eu nu am chef de glume. Hahaha, you're killin' me, sunt pe jos de ras. Haha. Hahahahahaha. Hehe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca ati zis ceva de tigancuse...

Cineva zicea ca la noi exista prejudecata asta in ceea ce-i priveste pe tigani.. Si exista din cauzele pe care le stim toti. Dar cum ar fi sa vina la voi, fetelor, un tigan spaniol, croat (eeeei?), sud-american? parca ar avea alt farmec, no? Eu votez cu mulatrii, negrii mi se par prea urati. Prea buzati, cu nasul tesit.. nu-mi plac. Combinatiile cu albi, da, au trasaturi frumoase.

 

in ceea ce le priveste pe tiganci... Am stat de vorba mai mult cu cineva odata si spunea ca are amanta pentru ca sotia e sotie si amanta e amanta, amanta ii da tot ce vrea el, sotia nu. Tipul era un incuiat, zicea ca e de moda veche, ca nici el nu prea-si da interesul sa afle ce-i place sotiei, ca nu se intampla nimic deosebit in pat. intelegeti voi.., dar avea pretentia sa primeasca.. Un nemernc. Morala era ca avea sotie de etnie rroma si ca obiceiurile si educatia primita nu-i permiteau sa se dezlantuie in pat... Asa am aflat ca tiganii au un cod moral mai strict..

Asa ca mitul tigancusei focoase.. parerea mea e ca pica.. :good:

No offense, black...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×