Jump to content
Forum Roportal
angry_angel

Legaturi interrasiale

Rate this topic

Recommended Posts

in ultimul timp rasismul a cam disparut ceea ce inseamna ca binele invinge

Am raspuns dincolo.... :flowers: ....ce se petrece? :flowers:

Nu prea mai sunt astfel de oameni (rasisti). Am inceput sa ne modernizam si noi (la minte), intr-un final!

Si de ce nu?! Am o prietena care este cu un negru din Africa de aproape un an... Si se inteleg foarte bine. :flowers:

cu toate acestea sunt nenumarati oameni care sunt reticenti la rromi.

Rromii sunt o categorie speciala deoarece nu sunt binevazuti de romani....poate este si vina noastra, dar cea mai mare vina o au ei..comportamentul lor lasa de dorit mai ales din cauza lipsei de educatie si a "jmecherimii" tipice acestei rase indiene....

sa inteleg ca nu te-ai imprieteni cu o tiganca,cristyann?????ma refer la o prietenie amoroasa?

eu era sa-mi rup gatul pe strada dupa cateva tigancuse frumusele foc...si crede-ma ca nu-mi pasa nicidecum de culoare...din contra...le statea grozav acel cafeniu...si parul negru carliontat....stii doar ''ochii de tiganca''

sa inteleg ca nu te-ai imprieteni cu o tiganca,cristyann?????ma refer la o prietenie amoroasa?

eu era sa-mi rup gatul pe strada dupa cateva tigancuse frumusele foc...si crede-ma ca nu-mi pasa nicidecum de culoare...din contra...le statea grozav acel cafeniu...si parul negru carliontat....stii doar ''ochii de tiganca''

Nu zic ca nu arata bine unele..dar sa nu deschida gura deoarece..intelegi tu..plus ca nu suport sa vad o femeie scuipand seminte pe strada!