Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Degeaba acum se duce la cumpararuri, face mancare, eu nu-l mai vreau.Am vazut cum este, si nu îmi doresc sa am o familie cu omul asta.El crede ca eu daca am 25 de ani, si vine la mine si este atent ma impresioneaza. Numai cand îl vad ca bea si este pervers prefer sa stau singura. Eu lucrez, am un job sunt asistenta medicala am bani mei. Prefer sa fac lucrurile ce tin de mine singura, si sa nu stau cu cineva dupa nevoi. Nu îmi caut un barbat cu bani, care sa nu ma respecte si sa fiu ,,sclava'' lui. Am avut si eram mai nefericita decat credeam. Eu am vrut sa-l cunosc pe el, ca om cum este, cum gandeste, daca avem lucruri comune de împartasit, dar nu am observat asta la el. Mai mult daca eu te las sa intri în viata mea, iar tu ma tii la distanta am multe semne de întrebare la care el nu are un raspuns convingator. Iar asta nu ma face sa ma apropii de o persoana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, M1elena a spus:

Degeaba acum se duce la cumpararuri, face mancare, eu nu-l mai vreau.Am vazut cum este, si nu îmi doresc sa am o familie cu omul asta.El crede ca eu daca am 25 de ani, si vine la mine si este atent ma impresioneaza. Numai cand îl vad ca bea si este pervers prefer sa stau singura. Eu lucrez, am un job sunt asistenta medicala am bani mei. Prefer sa fac lucrurile ce tin de mine singura, si sa nu stau cu cineva dupa nevoi. Nu îmi caut un barbat cu bani, care sa nu ma respecte si sa fiu ,,sclava'' lui. Am avut si eram mai nefericita decat credeam. Eu am vrut sa-l cunosc pe el, ca om cum este, cum gandeste, daca avem lucruri comune de împartasit, dar nu am observat asta la el. Mai mult daca eu te las sa intri în viata mea, iar tu ma tii la distanta am multe semne de întrebare la care el nu are un raspuns convingator. Iar asta nu ma face sa ma apropii de o persoana.

De ce mai e la tine in casa? De ce gateste? De ce face cumparaturi?

O sa te santajeze de nici n-o sa te vezi! Tu esti de vina ca el inca este la tine in casa!

Inceteaza sa mai gasesti fel de fel de scuze si justificari!

Editat de Lucia N
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, M1elena a spus:

 Doar sa plece, exact cum a venit.

Cel mai bine este asa si daca mai intreaba ceva sa-i spui ca nu te poti acomoda cu traditiile din tara lui de bastina, nu cele din Suedia!!!  Cred ca n-are cheie la usa locuintei???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, M1elena a spus:

 Nu îmi caut un barbat cu bani, 

Din contra, sa cauti unu cu multi bani ca altfel esti confundat cu altele.    Cauta-ti un doctor sau emigreaza!!!    Meseria ta se cauta, nu trebuie sa te multumesti cu ce-ti arunca potopul in ograda!!!   Lumea e chiar MARE ... :surrender:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce face cumparaturi, eu nu vreau nimic de la el. Poate este un motiv sa iasa din casa sa se întalneasca cu vro' una, nu degeaba purta conversatii la ora 6 dimineata. Este problema lui, mi-a zis ca dupa 2 zile pleaca. El nu acepta ca nu mai vreau sa gateasca pentru mine, sau sa îmi cumpere ceva. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-i dai si un ultimatum, ca intr-o zi sa-si ridice cortul de acolo!!!   Observ insa ca e tupeist ca nu da atentie la ce vrei tu, tot el da comenzi si nu asculta nimic. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vine iarna mai repede in acest an, deci peste doua zile sa nu mai fie la tine, ca n-o sa mai plece si tot la autoritati vei ajunge!

Parca-i trebuia mult sex! Acum nu-i mai trebuie?!

Editat de Lucia N

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, M1elena a spus:

Nu stiu de ce face cumparaturi, eu nu vreau nimic de la el.

Pai cand a venit la tine, probabil ca ti-a adus un cadou, ceva.

Poate ca peste putina vreme o sa-l viziteze vreun cunoscut, care vrea sa stea si el cateva zile, doar atat.

Esti sigura ca nu a filmat cumva partidele de sex pe care le-ati avut?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca nu. Eu sunt o persoana care nu-l întelege ca el are concediu, si îi place sa bea, sa nu doarma noaptea si ziua sa o piarda dormind. Ma face sa ma simt ca si cum eu a.si avea o problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt absurda, sa consumi 2-3 beri, dar o sticla de vin si bere cred ca este prea mult într-o seara. Cred ca el cand are concediu face la fel, asa este el. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×